PDA

View Full Version : cancel در InputBox

sayana
شنبه 23 فروردین 1382, 15:46 عصر
راستش من این سوال رو از خیلی ها پرسیدم ولی جواب نگرفتم :(
میدونیم که چون در InputBox رشته ها رو به صورت مقدار برمیگردونه پس اگه cancel بزنیم Error میده چون Null برمیگردونه البته من کدی نوشتم که اگه cancel زدیم ( یعنی Null برگردوند) یا مثل OK عمل کنه یا InputBox رو دوباره بیاره ولی در اصل میخوام کدی داشته باشم که cancel همونطوری که همه جا عمل میکنه یعنی ادامه عملیات رو متوقف کنه

Vahid_Nasiri
شنبه 23 فروردین 1382, 16:33 عصر
لطفا کدتان را اینجا کپی و پیست کنید.

sayana
شنبه 23 فروردین 1382, 16:41 عصر
راستش آقای نصیری همون طوری که گفتم من اصلا با کدی که خودم تونستم بنویسم کاری ندارم من کدی میخوام که با اون بشه کار کلید cancel رو با cancel در InputBox به دست آورد در واقع این دو تا کد به هم ربطی ندارند ولی اگه فکر میکنین لازمه چشم مینویسمش

Vahid_Nasiri
شنبه 23 فروردین 1382, 16:50 عصر
امیدوارم اخلاق تند من در کسی اثر نکند! :wink: :lol:

مطابق ام اس دی ان :
If the user clicks Cancel a zero-length string is returned

شما فقط کافی است این خروجی گرامی را چک کنید و مطابق آن عکس العمل نشان دهید.

sayana
دوشنبه 01 اردیبهشت 1382, 21:08 عصر
آقای نصیری دوست عزیز من خودم به این نکته واقف بودم ولی هنوز متوجه منظورم نشدین من میتونم کاری کنم که با زدن دکمه cancel یا دیگه iputbox نیاد یا اینکه دوباره بیاد تا اینجای کار مشکل نیست اما مساله اینجاست که برای یه همچین کاری باید شرط رو Null بودنInput box بذارم و در اینصورت اگه من در حالیکه Input box خالیه ok کنم هم همون اتفاقی میافته که اگه cancel رو بزنم به عبارت دیگه در صورت خالی بودن inputbox کلیدهای ok و canel هیچ فرقی با هم ندارن اما من نمیخوام اینطوری باشه میخوام وقتی Inpu box خالیه اگه cancel زدم دیگه ادامه نده و بقیه دستورات رو اجرا کنه ولی اگه ok رو زدم دوباره Input box رو بیاره

Vahid_Nasiri
سه شنبه 02 اردیبهشت 1382, 12:17 عصر
شما بهتره یه اینپوت باکس ورژن سایانای قهرمان درست کنید و خلاص! :wink: :lol: :lol:

sayana
سه شنبه 02 اردیبهشت 1382, 12:36 عصر
بد فکری نیست :wink: