PDA

View Full Version : آیا این کار درسته ؟استفاده از windows.winform جهت نمایش MessageBox

ALEXIN
جمعه 24 دی 1389, 00:28 صبح
می دونیم که با اضافه کردن کلاس windows.winform به Asp.net می توانیم از MessageBox استفاده کنیم
حالا بنظر شما این کار درسته و بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

daffy_duck376
جمعه 24 دی 1389, 12:03 عصر
بعد از آپلود کردن چرا!

ricky22
جمعه 24 دی 1389, 12:45 عصر
بعد از Upload به شما پیغام خطا میده.
از روش های سمت Client و جاواسکریپت و JQuery استفاده کنید
جستجو کنید. (http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=asp.net+message+box)

Javad_Darvish_Amiry
جمعه 24 دی 1389, 15:20 عصر
دلیل خطا اینه: این که شما بتونید از تو کدی که باید تحت یه دامنه، با دسترسی های فوق العاده محدود به منابع سیستم، که فقط برای پاسخگویی به درخواست های وب که تحت یه پورت مشخصی به سیستم میرسن، تولید شده، یه API ویندوز رو صدا و اجرا کنید، غیر عاقلانه و غیر منطقیه!!! حالا چرا رو لوکال اجرا میشه؟ باگ عزیز
برای لذت بیشتر از باگ های خوشگل، ساده و گاهی هم عجیب ویندوز، یه صفحه Word باز کنید (من از 2002 تا 2007 رو تست کردم، 2010 رو نمیدونم) و توش بنویسید:

=rand(200,90)
و enter رو فشار بدید. چی می بینید؟ حالا بخندید و لذت ببرید از ویندوز اعظم. :چشمک:

daffy_duck376
جمعه 24 دی 1389, 21:21 عصر
دلیل خطا اینه: این که شما بتونید از تو کدی که باید تحت یه دامنه، با دسترسی های فوق العاده محدود به منابع سیستم، که فقط برای پاسخگویی به درخواست های وب که تحت یه پورت مشخصی به سیستم میرسن، تولید شده، یه API ویندوز رو صدا و اجرا کنید، غیر عاقلانه و غیر منطقیه!!! حالا چرا رو لوکال اجرا میشه؟ باگ عزیز
برای لذت بیشتر از باگ های خوشگل، ساده و گاهی هم عجیب ویندوز، یه صفحه Word باز کنید (من از 2002 تا 2007 رو تست کردم، 2010 رو نمیدونم) و توش بنویسید:

=rand(200,90)
و enter رو فشار بدید. چی می بینید؟ حالا بخندید و لذت ببرید از ویندوز اعظم. :چشمک:
با سلام علت اجرا شدن باگ نیست عزیز علتش دسترسی کامل به منابع سیستم لوکالته . توی وب چون دسترسی کامل به منابع(full primision ) نداری اجرا نمیشه . اما در مورد حقه word جالب بود حدود 498 صفحه توضحات قسمت های ورد که بیشتر به help شبیه تا به باگ

Hossein Bazyan
جمعه 24 دی 1389, 22:54 عصر

=rand(200,90)

سلام
دوست عزیز این باگ نیست بلکه خیلی هم به در بخوره
به این جور تکستها Dummy text گفته میشه . به وب سایت زیر نگاه کن
http://www.schrijf.be/lorem_ipsum_dolor.htm
میتوانی به تعداد معلوم کلمه بسازی
مثلا در نوشتن وب سایتی لازمه که جندین پاراگراف را برای تست بنویسیم فکرش را بکن نوشتن چندین پاراگراف آنهم به شکل کلمه خیلی زمانبره ، این کار رو ورد برات در کمتر از یک ثانیه رات انجام میده.

Javad_Darvish_Amiry
جمعه 24 دی 1389, 23:07 عصر
با سلام علت اجرا شدن باگ نیست عزیز علتش دسترسی کامل به منابع سیستم لوکالته . توی وب چون دسترسی کامل به منابع(full primision ) نداری اجرا نمیشه
مگه من چیز دیگه ای گفتم؟ فقط فرقش اینه که شما اسمش رو باگ نمیذاری که اگه یه خورده تو خود کتابخونه های میکروسافت بچرخی، این رو هم میتونی پیدا کنی، الان لینکی مد نظرم نیست که خدمتتون عرض کنم. ActiveX یادتون هست؟ دسترسی به منابع سیستم؟ همینطور اپلت های جاوا؟ و باز داستان منابع سیستم؟

به این جور تکستها Dummy text گفته میشه
میدونم گلم، به این جور تکستها، نه این. جالبه که خیلی وقتها ما کاسه داغتر از آش میشیم؛ تو وبلاگ های اعضای میکروسافت http://blog.msdn.com جستجو کن.