PDA

View Full Version : مشکل با آپلود سایت بر روی هاست

jaykob
شنبه 25 دی 1389, 23:41 عصر
سلام دوستان

من بر طبق این آموزش کارهای آپلود سایت رو انجام دادم

http://barnamenevis.org/showthread.php?267021-Upload-%D9%88-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-Asp.net-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-MSSQL-%D8%AF%D8%B1-Host-%28%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84%29

اول سایت رو Punlish کردم . با همون تنظیمات گفته شده . بعد فایل هارو آپلود کردم . و بعد از دیتابیس یک Backup ایجاد کردم . و داخل پنل plesk دیتابیس و یوزر و پسورد رو ساختم . دیتابیس رو از داخل بخش Backup آپلود و Restore کردم . و ConnectionString خودم رو داخل web.config به این شکل تغییر دادم .

<add name="iliyaConnectionString" connectionString="Server=local;Database=jaykob;User ID=jaykob;Password=jaykob;"/>

صفحات سایت هر جا من ارتباطی با دیتابیس داشتم باز نمی شوند . و runtime error می دهند بقیه صفحات باز می شوند .

از پویا سازان یک هاست گرفتم . ممنون می شم راهنمایی کنید هر چه سریعتر مشکلم حل بشه ...

raziee
یک شنبه 26 دی 1389, 00:31 صبح
صفحات سایت هر جا من ارتباطی با دیتابیس داشتم باز نمی شوند . و runtime error می دهند بقیه صفحات باز می شوند .
بررسی کنید ببینید میتونید با UserName و Passwordeton به دیتابیستون Connect بشید یا نه.
اگر نشد که خوب معلومه مشکل از کجاست.(ارتباطتون رو درست انجام بدید. به احتمال زیاد)
اما اگه با کانکت شدن مشکلی نداشتید قضیه سخت میشه.
از خطاهایی که رخ میده یک لاگ تهیه کنید و اون لاگ رو ببینید. و با بررسی اون لاگ مشکل رو برطرف کنید.

jaykob
یک شنبه 26 دی 1389, 00:38 صبح
بررسی کنید ببینید میتونید با UserName و Passwordeton به دیتابیستون Connect بشید یا نه.
اگر نشد که خوب معلومه مشکل از کجاست.(ارتباطتون رو درست انجام بدید. به احتمال زیاد)
اما اگه با کانکت شدن مشکلی نداشتید قضیه سخت میشه.
از خطاهایی که رخ میده یک لاگ تهیه کنید و اون لاگ رو ببینید. و با بررسی اون لاگ مشکل رو برطرف کنید.

سلام و تشکر از راهنمایی های مفیدتون

این هاستینگ خدمات remote sql رو ارائه نمی ده که تست کنم . کلا من احساس می کنم بحث آپلود دیتابیس رو اشتباه انجام دادم . بحث attach کردن دیتابیس چی هست و چگونه باید انجامش بدم ؟ جستجو می کردم بهش بر خوردم .

من نحوه استفاده از دیتابیسم به این شکل بوده که داخل sql server دیتابیسی رو ساختم و با server explorer بهش متصل شدم و بعد تیبل هام رو ساختم و خوب با sql data source هم ازش استفاده کردم . و داخل پوشه app_data من دیتابیسی نیست

با تشکر

Chabok
یک شنبه 26 دی 1389, 18:14 عصر
در ConnectionString خود server=(local) را امتحان کنید . (local را داخل پرانتز بنویسید)

jaykob
یک شنبه 26 دی 1389, 22:35 عصر
در ConnectionString خود server=(local) را امتحان کنید . (local را داخل پرانتز بنویسید)

ممنون دوست عزیز بله مشکل همین بود . درست شد .