PDA

View Full Version : ارسال اطلاعات فرم تکمیل شده در یک سایت به ایمیل مشخص شده توسط اسکریپت پی اچ پی

Pro.Graming
یک شنبه 26 دی 1389, 00:24 صبح
سلام خدمت دوستان و متخصصین php
همونطور که از عنوان معلومه میخواستم یه فایل پی اچ پی که کارش ارسال یا ذخیره اطلاعات فرم پر شده توسط کاربر به ایمیل یا روی هاست هست رو توی <form action=""> یه صفحه اچ تی ام ال قرار بدم .
مثلا با اسم email.php .
از دوستان کسی میتونه این فایل پی اچ پی رو که کارش فقط ارسال هست (یا ذخیره فرم تکمیل شده)
برام بنویسه؟
ممنونم

Pro.Graming
دوشنبه 27 دی 1389, 00:44 صبح
دوستان بنده منتظر راهنماییتون هستم

MMSHFE
دوشنبه 27 دی 1389, 08:13 صبح
با سلام، لطفاً كد فرم خودتون رو اينجا بگذارين تا كد ارسال مقادير واردشده توسط كاربر به ايميل رو براتون بنويسم. موفق و مؤيد باشيد.

Mr.Moghadam
دوشنبه 27 دی 1389, 13:13 عصر
سلام دوست عزیز

برای ارسال ایمیل در پی اچ پس به طور کلی از کد زیر استفاده میشه که میتونی مقادیرش رو به خواست خودت تغییر بدی و ازش استفاده کنی

<?php
$to = "recipient@example.com";
$subject = "Hi!";
$body = "Hi,\n\nHow are you?";
if (mail($to, $subject, $body)) {
echo("<p>Message successfully sent!</p>");
} else {
echo("<p>Message delivery failed...</p>");
}
?>

فکر کنم خیلی واضح باشه کدش بازم اگه سوال داری بپرس
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن :

با سلام، لطفاً كد فرم خودتون رو اينجا بگذارين تا كد ارسال مقادير واردشده توسط كاربر به ايميل رو براتون بنويسم. موفق و مؤيد باشيد.

به نظرم اگر بحث آموزش طرف مقابل باشه این روش خوبی نیست که شما کدی رو اماده کنین و برای استفاده براش بفرستین. این کار مطمئنن به طرف مقابل که دنبال آموزشه کمکی نخواهد کرد.فکر میکنم بهتر باشه که یه سر نخ بهش داده بشه تا خودش بره دنبالش تا یاد بگیره
موفق باشید

Pro.Graming
دوشنبه 27 دی 1389, 13:30 عصر

آقا دمتون گرم اگه نتونستم براتو ن میذارم کد فرم رو تا زحمتش رو بکشید خیلی ممنونم:گل:

سلام دوست عزیز

برای ارسال ایمیل در پی اچ پس به طور کلی از کد زیر استفاده میشه که میتونی مقادیرش رو به خواست خودت تغییر بدی و ازش استفاده کنی

<?php
$to = "recipient@example.com";
$subject = "Hi!";
if (mail($to, $subject, $body)) {
echo("<p>Message successfully sent!</p>");
} else {
echo("<p>Message delivery failed...</p>");
}
?>

فکر کنم خیلی واضح باشه کدش بازم اگه سوال داری بپرس
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن :

به نظرم اگر بحث آموزش طرف مقابل باشه این روش خوبی نیست که شما کدی رو اماده کنین و برای استفاده براش بفرستین. این کار مطمئنن به طرف مقابل که دنبال آموزشه کمکی نخواهد کرد.فکر میکنم بهتر باشه که یه سر نخ بهش داده بشه تا خودش بره دنبالش تا یاد بگیره
موفق باشید

آقا دم شما گرم اینجا سوال هست:

توی این متغیر میتونم مقدارش رو صفحه فرمی که دارم بدم؟ یعنی مثلا آدرس صفحه فرم که کاربر پرش خواهد کرد این هست:
www.example.com/form.html
این لینک رو مقدار اون متغیر body قرار بدم میشه؟(یعنی بعد اینکه کاربر دکمه ارسال رو بزنه فرم تکمیل شده ارسال خواهد شد یا فرم خالی؟)
ممنونم مرسی

MMSHFE
دوشنبه 27 دی 1389, 13:32 عصر
از دوستان کسی میتونه این فایل پی اچ پی رو که کارش فقط ارسال هست (یا ذخیره فرم تکمیل شده)
برام بنویسه؟
ممنونم
با سلام، بنده طبق اين درخواستشون گفتم. ضمن اينكه توضيحات رو هم معمولاً همراه با ارائه سورس كد در اختيار افراد ميگذارم. در هر حال ممنون بابت نكته اي كه اشاره كرديد. موفق و مؤيد باشيد.

Mr.Moghadam
دوشنبه 27 دی 1389, 15:08 عصر
سلام

این قسمت متنی هست که شما میخواید به ایملی که در متغیر $to قرار دادین بفرستید

مثلا اگر فرم شما دارای یک textarea باشه وقتی که فرم رو ارسال میکنی در صفحه دوم باید به مقدار textarea که ارسال شده رو در متغیر $body قرار بدین.
که حتی شما میتونی ایمیلهای با فرمت html ارسال کنید.

$body = $_POST['textarea'];

amirpba
جمعه 01 خرداد 1394, 11:46 صبح
سلام ببخشید یه سوال داشتم همون طور که گفتید میتونید فایل htmlرو هم بفرستید میشه توضیح بدید؟

amirpba
جمعه 01 خرداد 1394, 11:49 صبح
نفهمیدم منظور شما از صفحه دوم چیه میشه توضیح بدید؟