PDA

View Full Version : موضوعات سمینار و پایان نامه

seven7777777
یک شنبه 26 دی 1389, 10:10 صبح
با عرض سلام و پوزش از همه اساتید ، دوستان و برنامه نویسان محترم

نمیدونم جاش هست اینجا بیان کنم یا نه . یا شاید اصلا وجود یه همچین تالاری تو این سایت ضروری باشه .

راستش درخواست من اینه که یه موضوع واسه سمینارم پیدا کنم که در رابطه با وب 3 باشه که البته بعدا در پایان نامم همونو ادامه بدم .

حالا شاید اگه یه تالاری هم واسه این مورد در کنار تالار مقالات قرار بگیره ، بد نباشه چون هم مشکل بچه ها واسه پیدا کردن موضوع برطرف میشه و هم موضوعات خوبی از طرف اساتید سایت پیشنهاد میشه که بچه ها بعدا می تونن نتایج کار خودشونو دوباره اینجا بزارن تا بقیه دوستان به عنوان یه مرجع ازش استفاده کنن .

در نهایت اینکه من کارشناسی ارشد نرم افزار می خونم و موضوع سمینار رو هرچی گشتم که باب میلم باشه پیدا نکردم . دوستان در مورد وب 3 یا هر موضوعی که فکر می کنن مناسب رشته من هست ، لطف کنن و نظراشونو بگن .

بازم ممنون از حوصله ای که به خرج دادین ممنونم .

seven7777777
چهارشنبه 29 دی 1389, 16:09 عصر
حالا موضوع سراغ ندارید هیچی ولی واقعا این پیشنهاد هم یه پاسخی ، تاییدی ، تکذیبی چیزی نداشت که 70 80 نفر بیننده هیچی نگفته گذاشتن رفتن ؟؟؟

عجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــب

seven7777777
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 10:13 صبح
پس امیدوارم دیگه دوستان و اساتید و بزرگان سایت اگه من این تاپیک رو در یه تالار شلوغ مطرح کردم ، گله و شکایتی نکنن یا اونو پاک نکنن .

seven7777777
سه شنبه 19 بهمن 1389, 20:37 عصر
:عصبانی++:یه جوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ب خواستیما . بابا یا میشه یا نمیشه :ناراحت: عجب مدیران سایت و اساتید و کاربران همکاری می کنن :متفکر:

Keramatifar
سه شنبه 03 بهمن 1391, 13:22 عصر
HTML5 و CSS3 می تونه موضوع خوبی باشه

رضا قربانی
یک شنبه 08 بهمن 1391, 02:07 صبح
یا CSS3 یا HTML5
اینطوری به نظر من بهتره چون هر کدوم جدا از هم هستن و برای خودشون داستانهایی دارن.