PDA

View Full Version : یادگیری ccna

hesamnet
یک شنبه 26 دی 1389, 14:03 عصر
سلام دوستان
من می خواستم دوره CCNA رو شروع کنم میخواستم بدونم حتما باید به کلاس آموزشی برم یا با فیلم و pdf میتوانم یاد بگیرم و تو packet tracer کار کنم.اگه خودم میتونم بگین از کجا شروع کنم.البته mcse رو دارم تموم میکنم.

maziyar0441
سه شنبه 28 دی 1389, 03:39 صبح
اول شما لطف بکنین بگین تا چه سطحی با شبکه آشنایی دارین؟ زبان انگلیسی شما در چه سطحیه؟ من راهنماییتون میکنم

hesamnet
سه شنبه 28 دی 1389, 16:39 عصر
قربان دارم MCSE رو تموم میکنم و زبانمم بد نیس بیشتر چیزارو از refrence یاد میگیرم

maziyar0441
سه شنبه 28 دی 1389, 22:23 عصر
اگه تو این حد باشی اگه بتونی از رو ویدیو تمرین کنی و کتاب های 640-822 رو خودت بخونی خیلی بهتر از کلاس هست خیلی ها میرن کلاس ccna ولی هیچی نمیفهمن مهم کلاس رفتن نیست مهم تلاش کردنه از دوستان کمک بگیری و بخونی به نظر من خیلی بهتر از کلاسه . اگه بخوای واست ویدیو هاشو میفرستم در ضمن بگو کدوم شهر زندگی میکنی؟

hesamnet
سه شنبه 28 دی 1389, 23:01 عصر
اگه تو این حد باشی اگه بتونی از رو ویدیو تمرین کنی و کتاب های 640-822 رو خودت بخونی خیلی بهتر از کلاس هست خیلی ها میرن کلاس ccna ولی هیچی نمیفهمن مهم کلاس رفتن نیست مهم تلاش کردنه از دوستان کمک بگیری و بخونی به نظر من خیلی بهتر از کلاسه . اگه بخوای واست ویدیو هاشو میفرستم در ضمن بگو کدوم شهر زندگی میکنی؟
مشهد
خودم isdn1,isdn2,ph و یک منبع فارسی دانلود کردم اما اگه شما لینک اونارم بفرستین ممنون میشم

maziyar0441
پنج شنبه 30 دی 1389, 00:26 صبح
دارم برای یکه جزوه فارسی در مورد پیکربندی و آموزش ابتدایی کار با روتر های سیسکو مینویسم اگه تموم کنم حتما چند روز آینده بهتون میدم. در ضمن شما بجز کتابهای icnd 1-2 باید کتاب ccna portabel command guide بخونین تو این کتاب تمامی دستورات و سناریوهای بسیار عالی هستش که تو کلاسهای سیسکو همین سناریو هارو پیاده سازی میکنن

maziyar0441
جمعه 01 بهمن 1389, 13:55 عصر
فیلم آموزشی تو سایت میهن دانلود هست میتونین از انجا دانلود کنین

موفق باشید

miladman88
دوشنبه 25 بهمن 1389, 23:47 عصر
سلام
دوست عزیز
به زودی آموزش CCNA در 4 دی وی دی به بازار می آید
اونطور که خبر دار شدم از اوایل اسفند ماه
یه قسمتهای از اون دیدم بسیار عالی بود
این هم سایتش
http://www.kait.ir/

khz-web1
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 23:27 عصر
آموزشCCNA هست تو بازار... مال شرکت داده های طلائی... ولی نمیدونم خوبه یا نه....