PDA

View Full Version : سوال: ASP.net MVC 2 چه فرقی داره؟

hamidhws
دوشنبه 27 دی 1389, 18:00 عصر
با سلام

دوستان من برنامه نویس تحت ویندوزم و تازه میخوام برنامه نویسی وب کار کنم پس اگه سوالاتم کمی مبتدیانه بود از همین الان ببخشید.

وقتی new project میزنم توی قسمت web بغیر از ASP.net web application گزینه های دیگه ای مثل
ASP.net MVC 2 , ASP.net dynamic data....,ASp.net ajax ...., ASP.net server control و اینا هست

میخواستم بدونم هرکدوم برای چه کاری هست و نمیشه مثلا از همه امکانات یکجا استفاده کرد؟

با تشکر

alibabaei2
دوشنبه 27 دی 1389, 18:34 عصر
سلام
دوست عزیز ابتدا کارتون رو با asp.net Empty web application شروع کنید. انشالله به مرور با بقیه هم آشنا می شوید

actros
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 05:23 صبح
با سلام

دوستان من برنامه نویس تحت ویندوزم و تازه میخوام برنامه نویسی وب کار کنم پس اگه سوالاتم کمی مبتدیانه بود از همین الان ببخشید.

وقتی new project میزنم توی قسمت web بغیر از ASP.net web application گزینه های دیگه ای مثل
ASP.net MVC 2 , ASP.net dynamic data....,ASp.net ajax ...., ASP.net server control و اینا هست
میخواستم بدونم هرکدوم برای چه کاری هست و نمیشه مثلا از همه امکانات یکجا استفاده کرد؟
با تشکر
به نظر من اصلا طرف وب فرم نرو. از همون اول MVC شروع کن.یکی از دوستام هم مثل شما میخاست وب رو شروع کنه بهش همین پیشنهاد رو دادم.الان MVC 3 اومده که کارها رو خیلی راحتتر کرده.میتونی از سایت مایکروسافت دانلودش کنی.asp.net/mvc