PDA

View Full Version : سوال: اجرای برنامه بصورت service

karbon2010
چهارشنبه 29 دی 1389, 11:56 صبح
با سلام
دوستان ایا راهی هست که بتوان برنامه بدون قرار دادن در startup و بصورت service اجرا نمود و در msconfig نشان داده نشود
ممنون

karbon2010
چهارشنبه 29 دی 1389, 13:51 عصر
با سلام
یه کم توضیح بیشتر
می خواهم برنامه ام بصورت اتوماتیک قبل از ورود به ویندوز اجرا بشه وطوری اجرا بشه که کسی تنواند انرا غیر فعال یا حذف کند شما اگه با msconfig کار کرده باشید متوجه می شوید که برنامه های اجرایی و اتو استارت در لیست سرویس یا استارت اپ نشان داده شده است و قابل حذف و غیر فعال کردن می باشد

AmirHarirbafan
چهارشنبه 29 دی 1389, 14:29 عصر
معمولا برای این کارا از ویندوز سرویس استفاده میکنند ، اما باز هم اسم سرویست توی لیست مربوط به سرویس های سیستم نمایش داده میشه. اما همونطورری که گفتم برای اینکه برنامه ات همراه با بالا آمدن ویندوز اجرا بشه و تا وقتی که کامپیوتر روشنه برنامه ات کار کنه ، از ویندوز سرویس استفاده میکنن
فکر نمیکنم راهی وجود داشته باشه که ویندوز سرویست توی لیست سرویس های سیستم نمایش داده نشه، چون در اون صورت همه میتونستن به راحتی برنامه های جاسوسی و مخرب بنویسن، اما میشه کاری کرد که متوقف نشه

karbon2010
چهارشنبه 29 دی 1389, 16:25 عصر
سلام
ممنون از پاسخ شما
خوب اول بگید چه طوری برنامه ام را توی سرویس قرار بدهم تا اتوماتیک اجرا بشه
بعد بفرمایید چه طور کاری کنیم متوقف نشه .
ممنون

karbon2010
جمعه 01 بهمن 1389, 21:32 عصر
با سلام
دوستان من هنوز منتظر یه پاسخ و یا راهنمایی هستم ممنون میشم یه کمک کوچک بکنید
ممنون

3dboy1
شنبه 02 بهمن 1389, 08:18 صبح
سلام
کد هایی که شما میخواین رو میتونم براتون قرار بدم ، اما چون این کد ها برای ساخت ویروس و کی لاگر و امثالهم هست ، از قرار دادن اینجا معذورم
توی پیغام خصوصی بگین برای چی می خواین ، تا براتون بفرستم

karbon2010
یک شنبه 03 بهمن 1389, 00:48 صبح
سلام
دوست عزیزم
من ویروس نویس نیستم و این کد ها را برای نوشتن ویروس یا برنامه مخرب نمی خواهم
حالا درست است این کدها بیشتر توی این قسمت هایی که فرمودید استفاده می شود اما می شود از این کدها برنامه خوب تولید کرد
ممنون