PDA

View Full Version : مبتدی: نمايش يه فيلد خاص يه يوزر خاص از ديتابيس

oghab1
پنج شنبه 30 دی 1389, 00:04 صبح
سلام

من هيچي اطلاع از ASP تحت #C ندارم

در ASP تحت #C يه فرم ثبت نام درست كردم كه كاربر اطلاعات رو وارد ميكنه در ديتابيس اكسس بعد با زدن كليد ثبت اطلاعات وارد ديتابيس ميشه و به يه صفحه جديد ميره

تو اين صفحه جديد ميخوام وقتي كاربر اومده دو تا از فيلدهاي جدولش يعني يوزر و پسورد را بهش نشون بدم من greadview گذاشتم ولي كل اطلاعات اون فيلد را نشان ميده يعني اگر ده تا يوزر ثبت نام كرده باشن هر ده تا رو نشون ميده

سوالم اينه چيكار كنم كه فقط اطلاعات يوزر و پسورد همون كاربر نشون بده مثل ثبت نام آزمون داشنگاه كه بعد ثبت نام يه كد ميده كه فقط به همون يوزر نشون ميده

دو خواهش
اول اينكه لطف كنيد خوندين نذاريد بريد
دوم لطف كنيد نگيد برو اينو بخون اونو بخون دستور شرط سرچ كن و ..... از اول بهم بگيد تو اين صفحه جديد چه ابزاري با چه كدي بنويسم جواب بگيرم

با تشكر

mehran_sh_t
پنج شنبه 30 دی 1389, 00:26 صبح
اولا بهتره از دیتابیس sql استفاده کنید.
بعد هم برای نشون دادن می تونید از FormView استفاده کنید. یا بعد از گرفتن اطلاعات از دیتابیس خودتون اونها رو به کنترل ها (مثلا textbox) بدید

oghab1
پنج شنبه 30 دی 1389, 01:03 صبح
دوست من ممنون كه جواب دادي

من براي پروژم بايد حتما بانك اطلاعاتيم اكسس و تحت #C باشه همه كارشم كردم شنبه صبح بايد تحويل بدم تو اين موندم فقط يكشنبه هم امتحان دارم هيچي نخوندم قول ميدم جبران كنم براتون

من تو صفحه چه ابزاري بذارم و چه كدي بنويسم كه يوزر و پسورد هر كاربر را به خودش نشون بده؟

mehran_sh_t
پنج شنبه 30 دی 1389, 13:36 عصر
نگفتم دیتابیستون اگر اکسس باشه غلطه! :)
شما اطلاعات رو که از دیتابیس گرفتی (هر دیتابیسی) اون رو به کنترل های مورد نظر bind کن، حالا می خواد textbox باشه یا label یا هر چیز دیگه.
راستی اگر هدفت فقط نشون دادن این اطلاعات به کاربره و بلافاصله بعد از ثبت نام به این صفحه میای، از Session استفاده کن. دیگه از دیتابیس هم استفاده نمی کنی.
باز اگه مشکلی بود بگو

در ضمن چهار تا کلمه تایپ کردن جبران نداره!

oghab1
پنج شنبه 30 دی 1389, 23:22 عصر
دوست عزيز ممنون كه جواب ميدي

روند كلي برنامم به اين صورته

كاربر مياد ثبت نام ميكنه با زدن دكمه ثبت وارد يه صفحه ميشه كه شماره دانشجويي كه ديتابيس به طور خودكار ساخته را با پسورد خودش كه وارد كرده بهش نشون ميده

مساله اولم همينه چيكار كنم كه فقط شماره و پسورد همون شخص به خودش نشون داده بشه من grideview گذاشتم ولي تمام ستون اون جدول نشان ميده به همه در صورتي كه ميخوام اطلاعات هر فرد به خودش نشون داده بشه اين از چه ابزاري با چه كدي استفاده كنم

بعد از اينكه اين صفحه را ديد با زدن دكمه تاييد وارد صفحه لاگين ميشه همون شماره دانشجويي و پسورد را ميزنه و با زدن دكمه ورود وارد قسمت انتخاب واحد ميشه

كل ماجراي من همينه نميخوام كار حرفه اي باشه فقط براي اينكه استاد ببينه

ميشه لطف كنيد كامل برام بگيد چيكار كنم من كد ثبت نام و لاگين را پيدا كردم

ولي اينكه چطور هر شخص صفحه خودش و شماره دانشجويي خودش ببينه موندم توش

لطفا بفرماييد تو هر صفحه چه ابزاري با چه كدي بذارم دارم ديونه ميشم ديگه يكشنبه امتحان دارم هيچي نخوندم اينم مونده شنبه بايد تحويل بدم

با تشكر

mehran_sh_t
جمعه 01 بهمن 1389, 08:45 صبح
اول یه چیزی، شما بلدی اطلاعات دانشجوی خاص رو از دیتابیس بگیری؟
اگه نه که کد این قسمت هم بنویسم. اگه آره که ادامه شو بگم