PDA

View Full Version : سوال: چند سوال: (تفاوت .netframewrk با Asp.net ) و (در ويژوال استوديو تب جنرال از Toolbox چيست)

reza1988
پنج شنبه 30 دی 1389, 02:03 صبح
با سلام
دوستان به جواب سوالات زير براي امتحانم در روز 5شنبه يعني امروز نياز دارم خواهشاً جواب دهيد . ( خصوصا به سوال اولي ) :متفکر::افسرده:

در ويژوال استوديو تب جنرال از Toolbox چيست و چرا در آن هيچ ابزاري نيست و در ابتدا خاليست ؟
تفاوت .netframewrk با Asp.net
به صورت چند خط فرق وب 2 با وب 3

با تشكر

mehran_sh_t
پنج شنبه 30 دی 1389, 08:02 صبح
من تا جایی که بلدم و یاد گرفتم مینویسم. تضمینی بر درست بودنشون نیست! امیدوارم دوستان دیگه کمکت کنن
1. فکر نکنم فلسفه ای پشت این کار باشه. اون تب همیشه خالیه، نه فقط در ابتدا. فقط یک اشاره گر داره. (به استادتون سلام برسون از طرف من، بنده خدا معلومه معضل شده واسش این تب!!!)
2. .netframework یک ساختار مایکروسافته که واسط برنامه هایی که ما می نویسیم و کامپیوتره و عامل ترجمه و اجرای اونهاست. asp.net خودش یه زبان برنامه نویسیه، در واقع نمی شه گفت دقیقا یک زبانه فکر کنم. بهتره بگیم یک سری قواعد برای نوشتن برنامه های تحت وبه.
3. نمی دونم

reza1988
پنج شنبه 30 دی 1389, 09:20 صبح
دستت درد نكنه
بالاخره بعد از هزار بدبختي يكي بهم گفت كه : "بعضي كامپوننت ها و كنترل ها است كه در ويژوال استوديد وجود ندارد ، كه برا استفاده از اين كنترل ها بايد آ» ها را تهيه كرد كه پس از نصب و اضافه كردن به طور پيش فرض در اين قسمت ظاهر مي شوند ."
آيا اين مطلب درسته ؟

Slytherin
پنج شنبه 30 دی 1389, 09:46 صبح
دستت درد نكنه
بالاخره بعد از هزار بدبختي يكي بهم گفت كه : "بعضي كامپوننت ها و كنترل ها است كه در ويژوال استوديد وجود ندارد ، كه برا استفاده از اين كنترل ها بايد آ» ها را تهيه كرد كه پس از نصب و اضافه كردن به طور پيش فرض در اين قسمت ظاهر مي شوند ."
آيا اين مطلب درسته ؟

بله درسته، کلمه General به معنی عمومی هست و کامپونت هایی که در هیچ دسته ای جای نداشته باشند، در این قسمت ظاهر می شوند.