PDA

View Full Version : سوال: نمایش عکس درسایت به صورت تصادفی

jeniferxp
پنج شنبه 30 دی 1389, 11:39 صبح
با سلام وخسته نباشید
من میخوام درسایتم یکسری تصاویر به صورت تصادفی نمایش داده شود دقیقا مانند سایت بازارکار (bazarekar.ir)که خبرها به صورت تصادفی با تصویر نمایش داده می شود یعنی یکسری تصویر با توضیح تصویر درزیرآن.اگرازفلش استفاده کنم چون سرعت سایتم پایین می آید ترجیح میدم ازکدجاوااسکریپت استفاده کنم ازدوستان اگرکسی می تونه من راراهنمایی کنi ممنون می شم.
باتشکر

hossin.esm
پنج شنبه 30 دی 1389, 14:42 عصر
فکر نکنم تصادفی باشه .
لینک زیر را ببین.
http://www.scriptiny.com/2008/12/javascript-slideshow/

Mr FTHEL
پنج شنبه 30 دی 1389, 15:16 عصر
با سلام وخسته نباشید
من میخوام درسایتم یکسری تصاویر به صورت تصادفی نمایش داده شود دقیقا مانند سایت بازارکار (bazarekar.ir)که خبرها به صورت تصادفی با تصویر نمایش داده می شود یعنی یکسری تصویر با توضیح تصویر درزیرآن.اگرازفلش استفاده کنم چون سرعت سایتم پایین می آید ترجیح میدم ازکدجاوااسکریپت استفاده کنم ازدوستان اگرکسی می تونه من راراهنمایی کنi ممنون می شم.
باتشکر

میتونی با آرایه های و Math بنویسی :چشمک:

mehdi.mousavi
پنج شنبه 30 دی 1389, 16:47 عصر
با سلام وخسته نباشید من میخوام درسایتم یکسری تصاویر به صورت تصادفی نمایش داده شود دقیقا مانند سایت بازارکار (bazarekar.ir)که خبرها به صورت تصادفی با تصویر نمایش داده می شود یعنی یکسری تصویر با توضیح تصویر درزیرآن.اگرازفلش استفاده کنم چون سرعت سایتم پایین می آید ترجیح میدم ازکدجاوااسکریپت استفاده کنم ازدوستان اگرکسی می تونه من راراهنمایی کنi ممنون می شم. باتشکر

سلام.
من نمیدونم کدوم بخش از سایتی که اسم بردید مد نظر شماست، اما نمایش تصادفی تصاویر و توضیح هر یک، کار بسیار ساده ای هستش. کافیه تا بطور مثال در Interval های مشخصی، یه درخواست به سرور ارسال کنید و لیستی از تصاویر رو بهمراه توضیح هر یک بصورت آرایه ای از Object ها (ترجیحا JSON) دریافت کنید و شروع به نمایش اونها کنید. انتخاب تصادفی مطالب رو نیز به عهده کد Server Side بذارید... حقیقتش نمیدونم دقیقا با کجای اینکار مشکل دارید، اگر بیشتر توضیح بدید احتمالا پاسخ مناسبتری بهتون خواهم داد.

موفق باشید.

jeniferxp
جمعه 01 بهمن 1389, 20:51 عصر
با سلام وخسته نباشید سایتی که یکی ازدوستان معرفی کرده دقیقا مدنظرم می باشد.ممنون ازراهنماییتون تلاشم را می کنم اگرسوالی برام پیش آمد دوباره مزاحمتون می شم.
با تشکر