PDA

View Full Version : در خواست راهنمايي در مورد فراخواني يك متن از يك صفحه از سايت ديگر در يك صفحه php

taha_nadri
پنج شنبه 30 دی 1389, 13:07 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتيد بزرگوار

دوستان عزيز مي خواستم سوال كنم كه

ما يه سايتي داريم كه با وارد كردن يوزر نيم و پسورد مياد يك سري اطلاعت رو يه ما نمايش ميده مثلا كارد كرد و زمان و ...
حالا من مي خوام توي يه سايت ديگه باكس يوزر نيم و پسوردي تعريف كنم كه زمانيكه يوزر اطلاعات خودش مثل يوزر نيم و پسورد را وارد كرد به جاي اينكه وارد اون صفحه از سايت اصلي بشه بياد اطلاعات رو روي يك صفحه توي سايت من نمايش بده ممنون ميشم اگر بنده رو راهنمايي فرمائيد
اميد وارم كه تونسته باشم منظورم خوب رسونده باشم
با تشكر

alonemm
پنج شنبه 30 دی 1389, 15:39 عصر
سلام دوست من:
اگه درست متوجه سوالتون شده باشم شما میخواید از سایت خودتون به یک سایت دیگه وصل بشید.
این کار رو شما میتونید با گرفتن IP پایگاه داده سایت اصلی و نام کاربری و رمز عبور اون و گزاشتن این اطلاعات در صفحات سایت خودتون به پایگاه داده سایت مربوطه وصل شده و عملیات مربوطه رو دریافت کیند برای گرفتن IP هم میتونید هم از قسمت کنترل پنل هاستتون و یا قسمت پشتیبانی هاستینگ اقدام کنید.

موفق باشید.

taha_nadri
پنج شنبه 30 دی 1389, 17:42 عصر
ممنون دوست عزيز از بابت راهنمايي كه انجام داديد

مي خواستم سوال كنم امكان داره يه نمونه اي مثالي برام آماده كنيد

مثلا امكان داره يه پيجي طراحي كنم كه يه باكس يوزر نيم و يه باكش پسورد براش تعريف كنم بعد اينها رو به سايت شاتل لينك كنم زمانيكه يوزر اطلاعات رو وارد كرد مشخصات و يا قسمتي از اطلاعات كه درون سايت شاتل هت رو توي يك صفحه ايي كه من طراحي كردم روي هاست من هست نمايش بده
آدرس سايت شاتل براي ورود كاربران (http://my.shatel.ir/)

taha_nadri
یک شنبه 03 بهمن 1389, 11:28 صبح
دوستان عزيز اساتيد بزرگوار
ما كماكان منتظريم

alonemm
یک شنبه 03 بهمن 1389, 11:37 صبح
خب این داستانی که شما در پست بالا پیاده سازی کردید کمی فرق کرد داستان چون شما آدرس IP و یوز و پسورد سایتی رو که میخواید بهش وصل بشید رو ندارید.
و میخواید یک صفحه از یک سایت رو به صورت مجازی در سایت خودتون لود کنید.
برای این کار شما باید اطلاعات رو به صفحه ای در سایت مورد نظر مثل شاتل هست به صورت POST بفرستید.
و برای ادامه کار که صفحه به صورت مجازی لود بشه میتونید از توابع CURL و Include کمک بگیرید.

در باره توابع جستجو کنید.