PDA

View Full Version : کلاس های html,css,javascript ، خواهشا کمک

poriab
پنج شنبه 30 دی 1389, 17:12 عصر
سلام دوستان عزیز:قلب:
خیلی دنبال کلاس گشتم ولی جایی خوب به غیر از مجتمع و سایت برنامه نویس پیدا نکردم. مجتمع خیلی گرون بود.:گریه: و حالا می خوام ببینیم آیا واقعا ارزش داره به این کلاس های برم ؟ چون من فعلا تهران نیستم و باید برم و برگردم:اشتباه:، اگه راهنمایی کنید ممنون می شم که سطح کلاس ها و استاداش چطور هست ؟
اگه کسی تجربه کرده هم نظرش رو بگه ممنون می شم

متشکر:قلب:

poriab
پنج شنبه 30 دی 1389, 22:35 عصر
کسی از دوستان نمی دونه ! کارم گیره....:گریه: کسی می تونه کمکم کنه کمک کنه...

Javad_Darvish_Amiry
جمعه 01 بهمن 1389, 23:04 عصر
سلام. کتاب های زیر مفیدند دوست عزیز:
HTML: راهنمای سریع و ویژوال (تصویری) HTML نوشته الیزابت کاسترو ترجمه معتمد هاشمی انتشارات ناقوس
CSS: کتاب 101 نکته و ترفند برای استفاده از CSS در طراحی وب نوشته راشل اندرو ترجمه امیر عباس قویدل انتشارات ناقوس
JavaScript: جاوا اسکریپت برای توسعه دهندگان وب، نوشته نیکولاس زاکاس ترجمه سامان سبزه کار و مجتبی صالحی انتشارات ناقوس (البته این کتاب متاسفانه بر خلاف اکثر کتابهای ناقوس، از ترجمه خوبی برخوردار نیست، اما سرفصل های بسیار مهم و حیاتی ای را پوشش میدهد).
البته شما درخواست کلاس کرده بودید، که با توجه به پیامی که فرستادید، تصمیم گرفتم که کتاب معرفی کنم و در همین تاپیک قرار دهم که دوستان دیگر هم اگر نیاز داشتند، بتوانند استفاده کنند.
موفق باشید.

Javad.Kashi
جمعه 01 بهمن 1389, 23:40 عصر
سلام دوست عزیز
فکر کنم که خوب باشه که بگم من اهل قم هستم ولی برای شرکت در کلاس های سایت برنامه نویس هر جمعه می کوبیدم و تا تهران می آمدم ولی باور کن بدون خالی بندی دارم بهت می گم اگه مخصوصا در کلاس های asp.net استاد کرامتی شرکت کنی واقعا پیشرفت می کنی
در ضمن اگر چه دوست عزیزمون کتاب هایی را معرفی کردند ولی به تنهایی خیلی کار رو پیش نمی برند و باید استاد باشه تا اشکال ها را برطرف کنه و به کوتاه ترین راه راهنمایی کنه

خلاصه من با این که برای این کلاس ها دست تو جیبم کردم اصلا پشیمون نیستم

یا علی مدد

poriab
شنبه 02 بهمن 1389, 09:25 صبح
سلام. کتاب های زیر مفیدند دوست عزیز:
HTML: راهنمای سریع و ویژوال (تصویری) HTML نوشته الیزابت کاسترو ترجمه معتمد هاشمی انتشارات ناقوس
CSS: کتاب 101 نکته و ترفند برای استفاده از CSS در طراحی وب نوشته راشل اندرو ترجمه امیر عباس قویدل انتشارات ناقوس
JavaScript: جاوا اسکریپت برای توسعه دهندگان وب، نوشته نیکولاس زاکاس ترجمه سامان سبزه کار و مجتبی صالحی انتشارات ناقوس (البته این کتاب متاسفانه بر خلاف اکثر کتابهای ناقوس، از ترجمه خوبی برخوردار نیست، اما سرفصل های بسیار مهم و حیاتی ای را پوشش میدهد).
البته شما درخواست کلاس کرده بودید، که با توجه به پیامی که فرستادید، تصمیم گرفتم که کتاب معرفی کنم و در همین تاپیک قرار دهم که دوستان دیگر هم اگر نیاز داشتند، بتوانند استفاده کنند.
موفق باشید.
ممنون دوست خوبم:قلب:

poriab
شنبه 02 بهمن 1389, 09:26 صبح
سلام دوست عزیز
فکر کنم که خوب باشه که بگم من اهل قم هستم ولی برای شرکت در کلاس های سایت برنامه نویس هر جمعه می کوبیدم و تا تهران می آمدم ولی باور کن بدون خالی بندی دارم بهت می گم اگه مخصوصا در کلاس های asp.net استاد کرامتی شرکت کنی واقعا پیشرفت می کنی
در ضمن اگر چه دوست عزیزمون کتاب هایی را معرفی کردند ولی به تنهایی خیلی کار رو پیش نمی برند و باید استاد باشه تا اشکال ها را برطرف کنه و به کوتاه ترین راه راهنمایی کنه

خلاصه من با این که برای این کلاس ها دست تو جیبم کردم اصلا پشیمون نیستم

یا علی مدد

پس شما راضی بودی،من چند بار قصد کردم که خودم بخونم ولی تا یه جایی پیش میری ولی بعدش خیلی سخت می شه اگه کسی واست توضیح نده
ممنون دوست عزیز:قلب:

poriab
شنبه 02 بهمن 1389, 09:27 صبح
راستی من PHP رو انتخاب کردم !

webpower
یک شنبه 03 بهمن 1389, 12:11 عصر
سلام من هم برای شروع و یادگیری نیاز داشتم که از مرجعی شروع کنم که توضیحاتش در سطح خودم ساده باشه سایت www.iranw3.com (http://www.iranw3.com) رو پیدا کردم شما اول باید html رو بخونی تا مفهوم صفحه وب رو بفهمی و بتونی ایجاد کنی که نزدیک به یک هفته کار میبره اون موقع میتونی یه صفحه ایجاد کنی که حاوی فرم ها جدول ها و نوشته ها یا ... باشه بعدش با یادگیری css که قواعدش یک روز بیشتر وقت نمیبره یاد میگیری صفحه رو سازماندهی کنی مثلا تعیین رنگ لینک های سایت یا رنگ بکگراند یا هر چیز ساده دیگه که نیاز به برنامه نویسی نداره و در آخر هم به اختیار خودت میتونی یه زبان برنامه نویسی رو شروع کنی مثل php یا asp من نمیتونم بهت بگم کدوم بهتره چون خودم بلد نیستم ولی میخوام php بخونم و معمولا این سوال که کدوم بهتره در تالار بیپاسخ میمونه بسته به نیاز های خودت داره که فکر کنم خودت هم php رو شروع کنی در هر صورت به نظر من نیازی به کلاس رفتن نداری اینترنت خودش پر از منابع با ارزشه ولی کلاس هم یه برتری که داره اینه که مطالب رو زود تر یاد میگیری و میتونی سوالاتت رو بپرسی که با انجمن برنامه نویسان این مشکل هم حل میشه پیشنهاد میکنم قبل از php یک زبان اسکریپتی(زبان ساده برنامه نویسی)مثل jquary یا java script یاد بگیری چون اگر همون اول بخوای php یاد بگیری خیلی سخته و اینها میتونن مقدمه ای برای شروع کار باشند آموزش html و css و java script توی همون سایت به نحوی ساده ولی حرفه ای توضیح داده شده یکی از دوستانم در برنامه نویس میگفت jquary جدید تر و پیشترفته تر از java script هست ولی من بلد نیستم از اینجا میتونید jquary یاد بگیرید:
http://barnamenevis.org/showthread.php?242469-اموزش-JQuery
در ضمن اگر میخواید از اینترنت شروع کنید پیشنهاد میدم اینترنت پر سرعت استفاده کنید هزینش هم حدودا 13 هزار تومان در ماه است.

poriab
یک شنبه 03 بهمن 1389, 13:25 عصر
ممنون دوست خوبم ، منابع آموزشی وب رو می دونم ، برای html بهترین سایت : http://www.ittutorial.ir/ و برای css , javascript هم سایت نئو پرشیا هست.
یکی از دوستان ویدئو های آموزشی سایت lynda رو معرفی کرد که چندتاشو دیدم و خوب بود.(زبان اصلی )
در کل تو اینترنت هر چی بخوای پیدا می شه، ولی هم مدت زمان یادگیری دیرتر و کندتر انجام میشه هم اگه بخوایی سوالی بپرسی معلوم نیست جواب بدن یا ندن یا کی بدن ! بعد طبق کلاس فکر می کنم کامل تر و اصولی تر یاد میگیری، چون می خوام بعدش PHP رو یاد بگیرم باید قدم اول رو محکم بردارم و پایه و بیس رو خوب یاد بگیرم. گرافیک هم که فتوشاپ رو مسلط هستم.
دوستمون Javad_Darvish_Amiry کتاب های خوبی رو معرفی کردند و واقعا بهترین ها هستند.:قلب: