PDA

View Full Version : دیدن Task Manager هنگام اعمال Custom Window Style

PetekDincos
پنج شنبه 30 دی 1389, 17:12 عصر
با سلام
وقتی استایل Window رو تغییر می دم چون برای اعمال استایل WindowStyle رو برابر None قرار می دیم صفحه به صورت Full Screen می شه و من می خوام بشه Task Manager رو هم مشاهده کرد با تشکر

مهدی فرزاد
پنج شنبه 30 دی 1389, 21:08 عصر
سلام
None شدن WindowStyle ربطی به فول اسکرین شدن پنجره ویندوز نداره
حتما تنظیمات دیگه ای رو تغییر دادید
یا در استایل اشکالی وجود داره
اگه امکانش هست استایل رو پیوست کنید ببینم
آموزش نهم من رو نگاه کنید (در لینک امضاء)

PetekDincos
پنج شنبه 30 دی 1389, 22:13 عصر
با سلام آقای مهدی فرزاد
من آموزش نهم شما رو هم دیدم مثل اینکه سوال من رو متوجه نشدید من می خوام وقتی پنجره در حالت Maximaize است نوار وظیفه ویندوز در پایین پنجره مشاهده بشه با تشکر

مهدی فرزاد
جمعه 01 بهمن 1389, 11:38 صبح
سلام
بله الان متوجه شدم
یک را ه اینه که
میتونید توی کد ماکزیمایز استایلتون اینجوری تعریف کنید که بجای اینکه فرم رو در حالت ماکزیمایز قرار بده بیاد رزلوشن صفحه شما رو پیدا کنه و بر اساس اینکه ویندوز شما xp هست یا 7 ارتفاع ویندوز رو به اندازه تسک بار شما از ارتفاع رزولیشن کم کنه و اونو به عنوان ارتفاع ویندوز ست کنه و عرض ویندوز هم که همون عرض رزولیشون شما میشه

این لینک رو هم حتما ببینید

یک نکته رو بگم در مثالی که توی لینک زیر هست دوتا ویندوز با نام های Winow1 و window2 هست که استارت آپ برنامه روی window2 شده و روشی که در window2 وجود داره با روش Winow1 فرق میکنه
شما بعد از بررسی روش window 2 استارت آپ رو روی window1 ست کنید و اون روش رو هم ببینید

تفاوت این دور روش اینه که در روش window2 تسک بار رو روی ویندوز قرار میده
اما در روش window1 ویندوز رو دوک میکنه به بالای تسک بار
http://www.codeproject.com/Articles/107994/Taskbar-with-Window-Maximized-and-WindowState-to-N.aspx