PDA

View Full Version : سوال: پرینت از طریق شبکه و بدون باز شدن دیالوگ پرینتر و قابل استفاده در ویندوز سرویس

mani queen
جمعه 01 بهمن 1389, 23:14 عصر
سلام بچه ها خسته نباشید .
یه مشکلی که چند وقتیه باهاش برخورد کردم اینه که باید یه سرویس داشته باشم که از تو بانک دیتا رو بخونه و بدون باز شدن print dialog بتونه از طریق شبکه رو پرینتر پرینت بگیرم .

چمد روزی هست که دارم میگردم و فقط printdocument خود c# رو پیدا کردم .
کسی چیز خاصی دیده که این کارارو انجام بده ؟

حالا یه سوال دیگه الان که دارم گزارشم رو با printdocument کامل میکنم مشکل راست چین کردن عبارت هامو دارم . چون پرینترهام فرق میکنن باید اندازه هام 100% اتومات و نصب به پرینتر و کاغذ تنظیم بشن و پرینت ها هم نسبت به اونا ست بشن . کسی هست که بتونه تو این ضمینه هم کمکم کنه ؟
خیلی خیلی ممنون

mani queen
شنبه 02 بهمن 1389, 18:20 عصر
سلام بچه ها خسته نباشید .
یه مشکلی که چند وقتیه باهاش برخورد کردم اینه که باید یه سرویس داشته باشم که از تو بانک دیتا رو بخونه و بدون باز شدن print dialog بتونه از طریق شبکه رو پرینتر پرینت بگیرم .

چمد روزی هست که دارم میگردم و فقط printdocument خود c# رو پیدا کردم .
کسی چیز خاصی دیده که این کارارو انجام بده ؟

حالا یه سوال دیگه الان که دارم گزارشم رو با printdocument کامل میکنم مشکل راست چین کردن عبارت هامو دارم . چون پرینترهام فرق میکنن باید اندازه هام 100% اتومات و نصب به پرینتر و کاغذ تنظیم بشن و پرینت ها هم نسبت به اونا ست بشن . کسی هست که بتونه تو این ضمینه هم کمکم کنه ؟
خیلی خیلی ممنون

یعنی کسی تا حالا با printdocument فرمی رو واسه پرینت آماده نکرده ؟؟؟

shoopalakh
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 05:05 صبح
سلام
این چیزی که میگی دقیقا مشکلی بود که خودم داشتم ولی حلش کردم.
یه خورده زیاد کار میبره و چون من دیر این مطلب رو دیدم توضیحش نمیدم. ولی اگه نیاز داشتی برام email بزن تا راهش رو بگم
hamidmohammadi1985@gmail.com