PDA

View Full Version : سوال: چندتا سوال درباره وی بی دات نت و مشکلات پروژه ام فوری به دادم برسید

nardin68
یک شنبه 03 بهمن 1389, 09:30 صبح
سلام
پروزه من با ای اس پی دات نت وی بی دات نت نوشته شده
حالا چندتا مشکل دارم.
یکی کدی رو میخوام که کاربر بتونه پسوردش رو تغییر بده یعنی وقتی وارد سایت شد بتونه پسوردشو عوض کنه بانک ام هم اکسس هست
سوال دو اینه که من میخوام تکست باکس ام رو محدود کنم به فقط کاراکتر فارسی
میدونم که از طریق کد اسکس باید این کارو کنم
ولی دستورش چیه مثلا وقتی محدوده کد اسکی رو نوشتم بگم اگر اینارو زد تکست باکس چی بشه؟اگر یک نمونه شو بنویسید ممنونتونم
سوال سوم اینه که من یه قسمت دارم که مدیر سایتم میتونه عکس شهرها و اماکن رو تغییر بده عوض کنه
حالا آدرس اون عکس و نامشون تو بانکم ذخیره شده
و مشکل تینجاست که برای آپدیت عکس جدید دوتا عکس باید هم نام باشن تا بشه تغییرشون داد!ینی قبلیو حذف کرد جدید رو جایگزین کرد
من میخوام اینطوری نباشه و کاربر وقت یعکس رو حذف میکنه توی دیتابیس آدرسش پاک بشه و آدرس عکس جدید بره تو دیتابیس قرار بگیره.
سوال چهارم اینکه من وقتی کاربرم وارد سایت میشه اگر بخواد درخواست رزروی رو بده باید بره به صفحه ارسال درخواست و تو ی اون صفحه تویه یه تکست باکس باتوجه به شماره پرسنل یکه اتوماتیک از توی بانک با توجه به نام کاربریش پرشده ما یه فیلد دیگه داریم به نام مقام .حالا من میخوام مقام اون کارمند هم با توجه به شماره پرسنلیش خود به خود تو تکست باکس بیاد و کاربر دستی وارد نکنه ...ما شماره پرسنلی فرد رو از توی فرم اول ورود به سایت که همون نام کاربریش هست پاس دادیم به این صفحه ...حالا میخوایم یه کویری بزنیم که آقاجون برو توی بانک ببین اونی که شماره پرسنلیش اینه مقامش چیه بیار اینجا بنویس.که کاربر اشتباه نزنه و این فیلد غیرقابل ویرایش باشه و اتوماتیک پرشه با توجه به شماره پرسنلی...........
اگر کد اینارو بزارید من کد بلد نیستم ممنونتونم گیر کردم بدجور دو روز دیگه باید برم پیش استادم
پروژه ما هم رزرو اماکن رفاهی هستش.
دم همه اونایی که به سوالم جواب میدن:قلب::بوس:
من

nardin68
سه شنبه 05 بهمن 1389, 14:38 عصر
47 نفر اومدید دیدید یکی اینجا بلد نیس جواب بده !
خوبه حالا فوری هم هست کارم مثلا جامعه برنامه نویساس اینجااا

Vahab
سه شنبه 05 بهمن 1389, 15:28 عصر
47 نفر اومدید دیدید یکی اینجا بلد نیس جواب بده !
خوبه حالا فوری هم هست کارم مثلا جامعه برنامه نویساس اینجااا

سلام دوست عزیز سوالتون رو جای مناسبی مطرح نکردید

سوال شما مربوط به بخش ASP.NET هست