PDA

View Full Version : نرم افزار Extra PC Security (حتما دانلود کنید!)

AlgorithmX
یک شنبه 03 بهمن 1389, 16:55 عصر
سلام!

مقدمه
نرم افزار Extra PC Security نرم افزاری قدرتمند در زمینه امنیت سیستم عامل ویندوز هست. این نرم افزار پس از اعمال تنظیمات مورد نظر خود و اجرا برنامه آماده به کار میشود و سیستم شما قفل می گردد تا زمانی که روز عبور خود را وارد نکنید کسی توانایی استفاده از سیستم عامل شما رو ندارد.

درباره برنامه
این نرم افزار توسط گروه نرم افزاری Cult OF Soft تهیه شده و این که برای دانلود گذاشتم نسخه 2 این برنامه هست.

روش کار برنامه
نرم افزار از دو برنامه کوچک و قابل حمل تشکیل شده که شامل:
1. Extra PC Security
2. EPS Manager
گزینه اول خود برنامه اصلی که بعد از اعمال تنظیمات قابل اجراست و گزینه دوم برنامه مدیریت کننده نرم افزار است

راهنما اعمال تنظیمات
نرم افزار کنترل کننده EPS (EPS Manager) از 4 بخش تشکیل شده که به این ترتیب هستند:
1-کنترل رمز عبور:
-ابتدا بایستی برای خو رمز عبوری در نظر بگیرید.

2-کنترل های ظاهری
-گزینه بعدی از شما می پرسد که آیا برنامه شفافیت داشته باشد؟ (بعد از انتخاب از شما میزان شفافیت را میگیرد) یا نه؟
-جهت زیبایی نرم افزار بعد از ورود رمز عبور شکلی هندسی نمایش داده می شود که می میتوانید آن را فعال و ویکی را انتخاب کنید.
-آیا برنامه پس زمینه داشته باشد؟ یا نه؟
-آیا توانایی صحبت داشته باشد؟ (بعد از انتخاب این گزینه در زمان ورود و خروج برنامه سیستم سخنگو رایانه شما اعمال به صحبت میکند) یا نه؟

3-کنترل های عمومی
-آیا نوار وظیفه را مخفی کند؟ یا نه؟
-آیا برنامه های باز را در نوار وظیفه مخفی کند؟ یا نه؟(فقط در ویندوز XP)
-آیا آیکن های میزکار را مخفی کند؟ یا نه؟
-آیا بعد از اجرا تمامی پنجره های باز را به خاک بکشد(Minimize کند)؟ یا نه؟
-آیا Task Manager (Ctrl+Alt+Del) راغیر فعال کند؟ یا نه؟
-آیا مرورگر ویندوز (WinKey+E)را مختل کند؟ یا نه؟
-آیا برنامه Run (WinKey+R)را غیر فعال کند؟ یا نه؟
-آیا محافظ صفحه سیستم را غیر فعال کند؟ یا نه؟

4-کنترل های اجرایی
-آیا همیشه نرم افزار در زمان شروع ویندوز آغاز به کار کند؟ یا نه؟
-آیا اگر رمز عبور وارد نشد و سیستم راه اندازی مجدد کرد برنامه اجرا شود؟ یا نه؟

پس از اعمال تنظیمات در EPS Manager حال برنامه اصلی (Extra PC Security) را اجرا کنید.
توجه :فایل تنظیمات (Setting.EPS) ایجاد شده در کنار نرم افزار را حذف نکنید! والا تنظیمات را مجددا باید وارد کنید!
بعد از اعمال تنظیمات اگر مجددا برنامه مدیریتی را باز کنید از شما رمز عبورتان را میگیرد و بعد میتوانید تنظیمات را تغییر دهید.
توجه :نرم افزار قابل حمل بوده و برای اجرا در رایانه دیگر بایست فایل تنظیمات در کنار برنامه باشد ولی برنامه مدیریت کننده اجباری ندارد!

توجه : به دلیل ممانعت سایت دو قسمت برنامه برای دانلود در زیر موجود است!
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
با تشکر از سایت برنامه نویس ، گروه نرم افزاری Cult OF Soft

AlgorithmX
جمعه 15 بهمن 1389, 15:35 عصر
توجه داشته باشید که هر دو قسمت تکمیل کننده یکدیگر هستند و هر دوی آنها را باهم ، دانلود کنید!

AlgorithmX
جمعه 27 خرداد 1390, 14:15 عصر
منتظر نسخه جدید باشید!
ممنون میشم اگر نظراتونو برای بهتر کردنش بدونم!

aghaey2
شنبه 28 خرداد 1390, 00:04 صبح
سلام به همه ی دوستان . لطفا کمک کنید من فقط 3روز وقت دارم . هیشکی رو پیدا نکردم که بتونه کمکم کنه خواهشا اگه شما میتونید دریغ نکنید من 3روز دیگه امتحان دارم و نیاز دارم به این پروژه. تو محیط پاسکاله ها .

2 عدد 50 رقمی رو از ورودی بخونه و در هم ضرب کنه و حاصل رو چاپ کنه.
کسی میتونه کمکم کنه ؟ تاکید میکنم تو محیط پاسکال میخوامش. اگه کسی میتونه حل کنه منو ادد کنه مرسی. id= a.intent

aghaey2
شنبه 28 خرداد 1390, 00:04 صبح
2 adad 50 raghami o az voroodi bekhone dar ham zarb kone va hasel o chap kone, ,ba estefade az zir barnameha,araye va reshteha banevisid. Ma az ketabe barname nevic pascal algoritm,reshteha,zirbarnameha,rekordha o khondim.pas in barname bayad ba estefade az ina neveshte beshe,hala har kodom ke lazem shod.faghat jori ke kheyli pishrafte nabashe ke moshakhas she khodam naneveshtam.shoma mesle mesalaye paeen faghat matne barnamaro vasam befrestid man khodam too pascal minevisam.faghat zodtar. MERC
mesal1 :
matrisi o az voroodi bekhone va taranahade oon o dar matrise AT gharar bede.
var
A:array[1..5,1..6] of real;
begin
for i:=1 to 5 do
for j:=1 to 6 do read (A[i,j]);
At(j,i):=A[i,j];
for j:=1 to 6 do
begin
write(' | ');
for i:=1 to 5 do write At([i,j]);
writln('|');
end;
end.
mesal 2 :
barnamee ke 2 arraye yek bodi be toole 5 ra az voroodi khande va dar ham edgham konad va natije ra chap konad
program meng (input,output)
const m=5 n=10;
tyep
X:array[100m] of real;
Y:array [100n] of real;
var A,B:X C:Y I.J.K:integer;
begin
for i:=1 to m do read (A[i]);
for j:=1 to m do read (B[j]);
i:=1;
j:=1;
k:=1;