PDA

View Full Version : سوال: نشان ندادن عكس بگراند

oghab1
سه شنبه 05 بهمن 1389, 02:25 صبح
سلام من روي صفحه بگراند فرم هام عكس دارم يعني فرم هام حتما بايد عكس بگراند داشته باشن

عكس ميذارم نشون ميده اجرا هم ميكنم نشون ميده

بعدش سيستم تشخيص هويت (لاگين) هم گذاشتم باز نشون ميده

مشكلم اينجا است كه وقتي كد هاي زير داخل web.config ميذارم موقع اجرا صفحه سفيد مياد يعني فقط رنگ نشون ميده و عكس بگراند را نشون نميده در صورتي كه عكس بگراند دارم

<?xml version="1.0"?>
<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
<authentication mode="Forms">
<forms name="MyAppCookie" loginUrl="Login.aspx" protection="All" timeout="30" defaultUrl="Default.aspx"></forms>
</authentication>
<authorization>
<deny users="?"/>
</authorization>
<compilation debug="true"/></system.web>
<location path="Register.aspx">
<system.web>
<authorization>
<allow users="*"/>
</authorization>
</system.web>
</location>
</configuration>

مي خوام ببينم مشكل از كجا است و چيكار كنم كه عكس بگراند نمايش داده بشه

daffy_duck376
سه شنبه 05 بهمن 1389, 08:59 صبح
http://barnamenevis.org/showthread.php?241708-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4header&highlight=%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1

oghab1
سه شنبه 05 بهمن 1389, 17:29 عصر
سلام

مشكل از كد

<authorization>
<deny users="?"/>
</authorization>

است كه وقتي با كد

<authorization>
<allow users="*"/>
</authorization>

تغييرش ميدم درست ميشه يعني همه عكس ها نشان داده ميشود فقط مشكل اينه كه نه تنها عكسها رو به غير عضوها نشان ميده بلكه همه صفحه ها هم نشان ميده

من ميخوام فقط كاري كنم كه عكس ها نشان داده بشه نه صفحه ها در ضمن من Master page و پوشه هاي مختلف و از اين جور چيزا هم ندارم 5 تا web form تو روت اصلي دارم با همون web.config ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Mostafa_Dindar
سه شنبه 05 بهمن 1389, 17:59 عصر
من ميخوام فقط كاري كنم كه عكس ها نشان داده بشه نه صفحه ها در ضمن من Master page و پوشه هاي مختلف و از اين جور چيزا هم ندارم 5 تا web form تو روت اصلي دارم با همون web.config ممنون ميشم راهنمايي كنيد

کار صحیحتر این است که فرمهایی که میخواهید نشان داده نشود را در یک فلدر مجزا بگزارید و سطح دسترسی را در آن فلدر محدود کنید , با این حال در صورتی که بخواهید در ریشه سایت صفحه (یا صفحات ) خاصی را محدود کنید میتونید از تگ Location استفاده کنید و منطق خود را پیاده سازی کنید . به عنوان مثال :

<location path="Form1.aspx" >
<system.web>
<authorization>
<deny users="?"/>
</authorization>
</system.web>
</location>

موفق باشید