PDA

View Full Version : وب سرویس تقویم فارسی

mehran_sh_t
سه شنبه 05 بهمن 1389, 09:56 صبح
با سلام
من یک سرویس تقویم فارسی برای استفاده در وبسایت طراحی کردم.
این وب سرویس این امکان رو میده که شما اون رو به یک textbox متصل میکنید، و بعد وقتی کاربر روی textbox کلیک می کنه، تقویم زیرش باز میشه تا کاربر تاریخ رو انتخاب کنه، وبعد از انتخاب هم مقدار انتخاب شده در textbox قرار می گیره.
حالا می خوام تستش کنم. دوستانی که تمایل به استفاده از این تقویم در وبسایتشون دارن لطفا بگن تا در ادامه آدرس و نحوه استفاده رو در اختیارشون بذارم.
لطفا آدرس وبسایتتون رو بذارید.
مرسی

alireza21
یک شنبه 25 دی 1390, 12:45 عصر
سلام
اگه ممکنه برای من ارسال کنید

mahmood_4246
یک شنبه 25 دی 1390, 13:50 عصر
تقویم فارسی فتو فراوون تو نت هست .. لزوم استفاده شما از وب سرویس چی بوده ؟ اصلا نیازی نیست به وب سرویس .. اسکریپت های فراوونی هست باسه تقویم

alonemm
یک شنبه 25 دی 1390, 14:11 عصر
با سلام
من یک سرویس تقویم فارسی برای استفاده در وبسایت طراحی کردم.
این وب سرویس این امکان رو میده که شما اون رو به یک textbox متصل میکنید، و بعد وقتی کاربر روی textbox کلیک می کنه، تقویم زیرش باز میشه تا کاربر تاریخ رو انتخاب کنه، وبعد از انتخاب هم مقدار انتخاب شده در textbox قرار می گیره.
حالا می خوام تستش کنم. دوستانی که تمایل به استفاده از این تقویم در وبسایتشون دارن لطفا بگن تا در ادامه آدرس و نحوه استفاده رو در اختیارشون بذارم.
لطفا آدرس وبسایتتون رو بذارید.
مرسی

باسلام:
برای شروع و کار با وب سرویس ها انجام پروژه به هر شکلی میتونه مفید باشه چون وب سرویس ها در آینده در کل پل ارتباطی بین برنامه های کاربردی خواهند شد.
بهتره این پست رو در تالار مربوط به وب سرویس مطرح کنید و ادامه بدید.

موفق باشید.

EnKamran
یک شنبه 25 دی 1390, 16:15 عصر
الان این حرکت یعنی چی؟ اگه دوست داشتین بگید تا لینکشو بذارم ؟
خوب اگه می خوای بذاری دیگه این کارا چیه، نیازی به این همه ناز کردن نیست!

alonemm
یک شنبه 25 دی 1390, 16:44 عصر
الان این حرکت یعنی چی؟ اگه دوست داشتین بگید تا لینکشو بذارم ؟
خوب اگه می خوای بذاری دیگه این کارا چیه، نیازی به این همه ناز کردن نیست!

دوست عزیز از دادن پست های بدون محتوی خوداری کنید. (این کار از قوانین سایت هستش).

موفق باشید.

asp2.net
یک شنبه 25 دی 1390, 17:23 عصر
منتظر لینک هستیم لطفا" اقدام نمایید

EnKamran
یک شنبه 25 دی 1390, 20:46 عصر
دوست عزیز از دادن پست های بدون محتوی خوداری کنید. (این کار از قوانین سایت هستش).

موفق باشید.

پست بنده بدون محتوی بود و پست ایشون پر محتوی ؟ و موارد قوانین سایت ؟

اگر اینطوره چشم. سپاس که در جریان قرار دادید بنده رو!