PDA

View Full Version : سوال: ساخت قفل نرم افزاری

ahrimaneahurai
سه شنبه 05 بهمن 1389, 11:02 صبح
دوستان می خواستم چند تا روش قفل نرم افزاری رو بهم پیشنهاد بدید یا در مورد روش خودم نظراتتون رو بگید.
روش پیشنهادی خودم این هست : سریال cpu سیستم رو بر میدارم و به سایتم منتقل می کنم همراه با سریال نرم افزار. و مثلا طرف می تونه این سریال نرم افزار رو روی 3 تا سیستم نصب کنه.
توی این راه حل تنها مشکلم ارتباط برقرار کردن با mysql از طریق سی شارپ هست. اگر لینکی دارید ممنون میشم.(ریخت توی فایل اکسل کار عاقلانه ای هست ؟)
ممنون میشم نظر بدید

Shahriyar716
سه شنبه 05 بهمن 1389, 12:24 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?270249-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%82%D9%81%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1

Nima NT
سه شنبه 05 بهمن 1389, 12:26 عصر
قبلا" بارها و بارها بحث شده لطفا" جستجو کنید.

ahrimaneahurai
سه شنبه 05 بهمن 1389, 12:47 عصر
در مورد ارتباط با mysql چیزی ندیدم

hossin.esm
سه شنبه 05 بهمن 1389, 17:11 عصر
عنوان تاپیک ربطی به ارتباط c# با mysql نداره

ارتباط با mysql
http://dev.mysql.com/downloads/connector/net/1.0.html

http://bitdaddys.com/MySQL-ConnectorNet.html

http://www.csharphelp.com/2006/08/opening-mysql-database-with-c/

haghft
سه شنبه 05 بهمن 1389, 18:55 عصر
این راه ها همش مشکل داره اگه صبر کنی تا فردا یه نمونه درست درمون برات میزارم.

Nima NT
سه شنبه 05 بهمن 1389, 21:11 عصر
این راه ها همش مشکل داره اگه صبر کنی تا فردا یه نمونه درست درمون برات میزارم.

راههای ارتباط با MySQL مورد داره یا قفل نرم افزاری ؟

haghft
سه شنبه 05 بهمن 1389, 21:23 عصر
البته نه من توجه نداشتم که شما میخواهید حداکثر روی 3 سیستم نصب بشه برای این راه میتونید از xml هم استفاده کنید و لازم نیست حتما از دیتابیس استفاده کنید.من قسمت اولشو میتونم براتون بسازم که آیدی CPU,motherboard,hard,macAddress رو براتون دربیارم تبدیل به یه کد مخصوص کنم و مثلا در setting.setting ذخیره کنم ولی اینکه بره یه دیتابیس رو از تو نت بررسی کنه و درون اون اطلاعاتو بریزه کمی کار داره که من تاحالا انجام ندادم ولی سعی میکنم روش کار کنم تا هم یه چیزی خودم یاد بگیرم هم به شما دوست عزیز کمک کرده باشم:لبخندساده:

ahrimaneahurai
سه شنبه 05 بهمن 1389, 22:37 عصر
البته نه من توجه نداشتم که شما میخواهید حداکثر روی 3 سیستم نصب بشه برای این راه میتونید از xml هم استفاده کنید و لازم نیست حتما از دیتابیس استفاده کنید.من قسمت اولشو میتونم براتون بسازم که آیدی CPU,motherboard,hard,macAddress رو براتون دربیارم تبدیل به یه کد مخصوص کنم و مثلا در setting.setting ذخیره کنم ولی اینکه بره یه دیتابیس رو از تو نت بررسی کنه و درون اون اطلاعاتو بریزه کمی کار داره که من تاحالا انجام ندادم ولی سعی میکنم روش کار کنم تا هم یه چیزی خودم یاد بگیرم هم به شما دوست عزیز کمک کرده باشم:لبخندساده:

اطلاعات سیستم رو با wmi در میارم
از دیتابیس می خوام استفاده کنم چون نمی خوام اطلاعاتم رو کسی ببینه اگه از xml استفاده کنم فکر کنم بتونن ببینن

haghft
سه شنبه 05 بهمن 1389, 23:00 عصر
کار خیلی خوبیه.الان شما دقیقا کجاش مشکل داری؟

ahrimaneahurai
سه شنبه 05 بهمن 1389, 23:06 عصر
کار خیلی خوبیه.الان شما دقیقا کجاش مشکل داری؟

از xml استفاده کنم یا دیتابیس؟ کار با xml راحته اما از نظر امنیت اگه بتونه فایلم رو تغییر بده چی ؟ اما با mysql نمیتونه تغییر بده اما کار باهاش سخته
اگه بعد هم اگه بخوام با xml کار کنم مسلما باید فایل رو دانلود کنم بعد کارهام رو توش انجام بدم و دوباره آپلود کنم(این رو هنوز مطمین نیستم) اما با دیتابیس نیازی نیست
توی 2 راهی گیر کردم که کدوم رو انجام بدم

علیرضا حسن زاده
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 09:13 صبح
دوست عزیز به نظر شما مگه کسی نمیوتونه محتویات فایل MySql رو ببینه؟ از این لحاظ زیاد تفاوتی با XML نداره

ahrimaneahurai
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 09:35 صبح
نه کسی نمی تونه mysql رو ببینه
user ,pass پس برای چیه ؟

haghft
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 10:25 صبح
شما میتونید از Xml استفاده کنید و فکر نکنم کسی بتونه آدرس اون xml رو در بیاره تازه از روش های مختلف encryption برای XML میتونی استفاده کنی تا امنیتش بالا بره.در ضمن XML هم میشه باهاش آنلاین ارتباط برقرار کرد مانند یه دیتابیس تحت وب و نیازی نیست دانلود و آپلود کنی.

ahrimaneahurai
دوشنبه 11 بهمن 1389, 20:57 عصر
.در ضمن XML هم میشه باهاش آنلاین ارتباط برقرار کرد مانند یه دیتابیس تحت وب و نیازی نیست دانلود و آپلود کنی.
نمیشه آنلاین ویرایشش کرد و باید حتما دانلود کرد و اطلاعاتش رو عوض کرد و آپلود کرد
پس مجبود به استفاده از Mysql هستم

علیرضا حسن زاده
پنج شنبه 28 بهمن 1389, 08:40 صبح
نه کسی نمی تونه mysql رو ببینه
user ,pass پس برای چیه ؟
شما دیتابیسی که به قول خودتون user و pass داره رو تو یه سیستم دیگه Attach کنید اونوقت متوجه می شید که میشه بدون اونها هم اطلاعات رو دید
تنها راه کار برای مخفی موندن اطلاعات رمزگذاری اونها هست که با وجود دستیابی به اطلاعات پایگاه داده کسی چیزی ازش متوجه نمیشه

maysam09
پنج شنبه 28 بهمن 1389, 11:49 صبح
اگر پسوند فایل xml به .config تبدیل کنی کسی در سمت کلاینت نمیتونه به xml دسترسی پیدا کنه و محتویاتشو ببینه

علیرضا حسن زاده
جمعه 29 بهمن 1389, 16:35 عصر
اگر پسوند فایل xml به .config تبدیل کنی کسی در سمت کلاینت نمیتونه به xml دسترسی پیدا کنه و محتویاتشو ببینه:متعجب::متعجب::متعجب:
یعنی چی کسی نمی تونه دسترسی داشته باشه مگه نمیشه با notepad بازش کرد:عصبانی++:
***مطالعه در مورد رشته و مهارت و هرکاری که انجام میدیم کار بسیار بسیار خوبیه***

maysam09
جمعه 29 بهمن 1389, 17:45 عصر
:متعجب::متعجب::متعجب:
یعنی چی کسی نمی تونه دسترسی داشته باشه مگه نمیشه با notepad بازش کرد:عصبانی++:
***مطالعه در مورد رشته و مهارت و هرکاری که انجام میدیم کار بسیار بسیار خوبیه***

دوست عزیزم گفتم در سمت کلاینت...سرور اکانت میتونه...در ضمن این روش کاملا چک شده دوسته عزیز:چشمک:

reza2012
شنبه 30 بهمن 1389, 00:24 صبح
تا حالا به این فکر کردی که اگه به جای یه سیستم واقعی برنامه رو روی یه سیستم مجازی مثل vmW
نصب کنه بعد ازش بک آپ بگیره و روی هر چند تا سیستم دلخواه نصب کنه انگار هیچ کاری نکردی؟؟
استفاده از این سریال ها برای نرم افزارت روش مطمئنی نیست