PDA

View Full Version : محاسبه حجم دانلود ، محدود كردن پهناي باند ، محدود كردن سرعت دسترسي به اينترنت به زبان vb.net

f3ryjoon
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 06:06 صبح
سلام
من مي خوام اين كارها رو بكنم تورو خدا كمك كنيد (به زبون vb.net ) :
1- محاسبه دانلود و آپلود از اينترنت
2- افزايش و كاهش پهناي باند
3- افزايش و كاهش سرعت دسترسي به اينترنت(منظورم از طريق سرور براي كلاينتها است)

AlgorithmX
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 15:05 عصر
این آقا مشکل جدی در این زمینه داره تورو خدا کسی بلده جوایشو بده!!!:ناراحت:
(از من خواسته بود کمکش کنم ولی نتونستم و شرمندشم!!!)

f3ryjoon
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 01:22 صبح
Algoritm Soft عزيز قربون معرفتتتون !!!
شما آقايي !!!
دشمنت شرمنده باشه ، خدا نكنه شرمنده شي !!!!
مل هم خدايي داريم ايشالله درست ميشه هر چند چشممم آب نميخوره !!!
ولي بازم از شوما ممنون . خيلي گلي!!

Felony
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 06:29 صبح
برای این کار باید یک Device Driver بنویسید که اولا نوشتنش کار سختی هست و دوما نوشتنش با VB.Net خنده داره ؛ پس بهتره به دنبال یک Device Druver آماده مثل WinPCap (http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.winpcap.org%2F&ei=BuVATcffL8LpOf2izJkI&usg=AFQjCNHFZveS_snrgi351DFgl8YWdyxcvg&sig2=ewl3MYNJtkAmw_ktOo6bmw) باشید .

f3ryjoon
جمعه 08 بهمن 1389, 01:13 صبح
مجتبي تاجيك عزيز !! ممنون و تسكر فراوان از شما !!
ولي من دنبال winpcap گشتم !! اين يه سرويسيه كه vb.net اون رو مستقيما پشتيباني نميكه ولي يه كامپوننت به نام packetx.dll پيدا كردم كه از winpacp استفاده ميكنه ،اما بدبختي اينجاست كه اولا رجيستر نداره (يعني پيدا نشد) و از طرف ديگه هم ناقصه !!!!! ضمنا packetx كار snife كردن رو انجام مي ده و از لحاظ امنيتي ، براي كاربر امنيت رو پايين مياره !!!
شما ميتونيد راه ديگه اي مثلا : از طريق پهناي باند يا يه برنامه كه به زبون ديگه نوشته شده باشه معرفي كنيد كه من به زبون vb كنورتش كنم ؟ ممنون

Felony
جمعه 08 بهمن 1389, 12:29 عصر
مجتبي تاجيك عزيز !! ممنون و تسكر فراوان از شما !!
ولي من دنبال winpcap گشتم !! اين يه سرويسيه كه vb.net اون رو مستقيما پشتيباني نميكه ولي يه كامپوننت به نام packetx.dll پيدا كردم كه از winpacp استفاده ميكنه ،اما بدبختي اينجاست كه اولا رجيستر نداره (يعني پيدا نشد) و از طرف ديگه هم ناقصه !!!!! ضمنا packetx كار snife كردن رو انجام مي ده و از لحاظ امنيتي ، براي كاربر امنيت رو پايين مياره !!!
شما ميتونيد راه ديگه اي مثلا : از طريق پهناي باند يا يه برنامه كه به زبون ديگه نوشته شده باشه معرفي كنيد كه من به زبون vb كنورتش كنم ؟ ممنون
تو بخش مباحث شبکه در دلفی میتونید نمونه هایی پیدا کنید ولی تبدیلشون کار راحتی نیست .

Navid Asadi
جمعه 08 بهمن 1389, 20:09 عصر
من دیروز یک چنین برنامه ای از سورس کد های مفید دانلود کردم اما همه چیز هایی که تو میخوای رو نداره
یه مدیریت دانلود بود...

f3ryjoon
شنبه 09 بهمن 1389, 01:20 صبح
تو بخش مباحث شبکه در دلفی میتونید نمونه هایی پیدا کنید ولی تبدیلشون کار راحتی نیست .

مجتبي تاجيك عزيز بازم تشكر !!! حما ميرم نيگاه ميكنم ! خدا رو چه ديدي شايد اين يكي شد !!

من دیروز یک چنین برنامه ای از سورس کد های مفید دانلود کردم اما همه چیز هایی که تو میخوای رو نداره
یه مدیریت دانلود بود...

Navid Asadi (http://barnamenevis.org/member.php?98438-Navid-Asadi) اگه امكانش هست آدرس صفه اش رو بدين!!
روش كار مي كنم شايد تونستم تغييرش بدم !!! ممنون از كمكتون