PDA

View Full Version : سوال: نحوه آپلود سایت PHP

stahad1
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 10:24 صبح
من یه وب سایت با phpطراحی کرده ام حالا می خواهم این وب سایت توی اینترنت بزارم باید چه کار کنم و میشه از خود کامپیوتر خودم استفاده کنم و وب سایت همینجا باشه و هر وقت من توی اینترنت انلایان شدم وب سایت من هم نمایش داده بشه

sattaryekta
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 10:33 صبح
1. یک Domain ثبت کن
2. فضا کرایه کن
3. مرحله 1 و 2 را با هم میتونی از یک شرکت خریداری کنی
4. فایل هایت را آپلود کن

binyaft
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 13:06 عصر
هاست و دامین رایگان هم هست ، اگه خواستی برای تست و تمرین سایت رو اپلود کنی میتونی ازش استفاده کنی

مثل gigfa.com

ayub_coder
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 14:43 عصر
اگر بخوای که رو سیستم خوت باشن
یعنی کامپیوتر خودت وب سرور بشه باید آی پی ولید داشته باشی

binyaft
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 16:24 عصر
با اینترنت ایران ؟؟؟ :بامزه:

Hell Lord
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 16:31 عصر
با wamp میشد ها!!؟

ravand
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 17:27 عصر
شما گفتی می خوای وقتی آنلاین باشی سایتت هم فعال باشه ، من یه پیشنهادی دارم برات ،‌برای راه اندازی یه وب سرور توی کامپیوتر می تونی از مرورگر اپرا استفاده کنی. بعد یه برنامه ی xampp توی سیستمت نصب کن و سایتت رو هم توی فایل htdocs این برنامه بریز. و سپس در مرورگر opera که باید یه پوشه ای رو مشخص کنی این پوشه ی htdocs رو مشخص کن کار تمومه. البته من هنوز اینو امتحان نکردم ولی فکر کنم کار بکنه :لبخند:

Hell Lord
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 19:19 عصر
شما گفتی می خوای وقتی آنلاین باشی سایتت هم فعال باشه ، من یه پیشنهادی دارم برات ،‌برای راه اندازی یه وب سرور توی کامپیوتر می تونی از مرورگر اپرا استفاده کنی. بعد یه برنامه ی xampp توی سیستمت نصب کن و سایتت رو هم توی فایل htdocs این برنامه بریز. و سپس در مرورگر opera که باید یه پوشه ای رو مشخص کنی این پوشه ی htdocs رو مشخص کن کار تمومه. البته من هنوز اینو امتحان نکردم ولی فکر کنم کار بکنه :لبخند:

کار اپرا دقیقا" چیه این وسط؟:متفکر:
تا اونجایی که یادم هست xampp !! :گیج: ، گزینه ای برای این کار دارد.
http://stackoverflow.com/questions/822902/access-xampp-localhost-from-internet

ravand
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 20:31 عصر
كار اپرا اينه كه فايلت رو مي توني توي اينترنت به اشتراك بذاري .ولي برنامه ي xampp كارش توي لوكال هاست هست.

Program3r
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 23:58 عصر
من چند بار تلاش کردم موفق نشدم اینکارو بکنم
کی میتونه منبع , توضیح بده ؟

stahad1
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 13:03 عصر
کار اپرا دقیقا" چیه این وسط؟:متفکر:
تا اونجایی که یادم هست xampp !! :گیج: ، گزینه ای برای این کار دارد.
http://stackoverflow.com/questions/822902/access-xampp-localhost-from-internet
ببخشید میشه کامل توزیع بدید من می خوام کامپیوتر خودم سرور باشد اگه راهنمای کامل باشه ممنون میشم

stahad1
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 13:07 عصر
1. یک Domain ثبت کن
2. فضا کرایه کن
3. مرحله 1 و 2 را با هم میتونی از یک شرکت خریداری کنی
4. فایل هایت را آپلود کن
سلام فکر کنم سوال من را به خوبی نفهمیدی اینی که گفتی فکر کنم هر تازه واردی مثل من هم می دونه من می خوام کامپیوتر خودم سرور باشه

binyaft
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 13:32 عصر
سلام فکر کنم سوال من را به خوبی نفهمیدی اینی که گفتی فکر کنم هر تازه واردی مثل من هم می دونه من می خوام کامپیوتر خودم سرور باشه
یا شما واژه سرور رو اشتباه گرفتی یا منظورتو من نمیفهمم!

1 : اگر بخوای داخل خونه سرور بزنی که بقیه بخوان ببینن + خودت ( که تو ایران با این وضعیت عالی اینترنت حتما میشه ;) ) ، باید n تا ( بسته به نیاز ) adsl رو بهم ببندی تا بتونی سرویس دهی کنی!
تازه بحث فقط اینترنت نیست باید امنیت هم تامین کنی!
کلا به این سادگی که گفتم نیست :D

2 : اگه میخوای سایتی رو که نوشتی داخل سیستم خودت ببینی از یه نرمافزاری مثل wamp,Xampp ,.... استفاده کن!

موفق باشی :X

shahriyar3
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 13:36 عصر
به اين سادگي ها نيست. اولا كه بايد ويندوز سرور نصب كنيد يا سيستم عاملي كه توانائي سرور شدن را داشته باشه بعد روش domain controler نصب ميكنيد و تنظيمات مربوطه را هم انجام ميديد (امنيتي و غير امنيتي) بعد بايد valid ip بگيريد.
ولي اصلا كار ساده اي نيست ضمن اينكه سرور شما بايد توانائي ميزباني كاربران را داشته باشه رم و هارد و cpu درست و حسابي براش بخري جاي خنك نگهش داري و ....
اگر خواستي من ميتونم برات راه اندازي كنم.

Hell Lord
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 15:48 عصر
آهان؛ XAMP نبود.
با استفاده از WAMP2 ، یک گزینه کنار آیکونش دارد به اسم "Put Online" ... همین.
مثل اینکه این گزینه فقط برای روتر و شبکه ی داخلی کار میکند، من ندارم و تست نکردم، و اگر بخواید جهانی باشد باید کارهایی که دوستان گفتند انجام داد.

Program3r
جمعه 08 بهمن 1389, 02:36 صبح
شما میتونی برای من راهاندازی کنی ؟

shahriyar3
جمعه 08 بهمن 1389, 23:50 عصر
شما میتونی برای من راهاندازی کنی ؟
اگر منظور شما من بودم
عرض كنم خدمتتون من فقط ميتونم قسمت اكتيو را برايتان انجام دهم براي بخش پسيو , يا خودتان انجام دهيد يا من پيمانكار به شما معرفي كنم!

sattaryekta
شنبه 09 بهمن 1389, 09:30 صبح
سلام خدمت اساتید

من قبلا این کار را انجام دادم.

با یک خط adsl 2+ 380 البته پهنا باند بستگی به تعداد بازدید کننده سایتت داره. اگه میخوای سایت را به عنوان نمونه کار به یک شخص یا شرکت نشون بدی حتی خط 64 هم به نظر من کافی هست.

دومین چیز ضروری داشتن یک IP هست. در این مورد یک سری تنظیمات خیلی ساده را باید روی ویندوز و روتر یا مودم انجام بدی. یعنی اگر IP ولید گرفتی اون را روی Computer ست کنی به جای مودم.

من این کار را به یک ویندوز XP معمولی انجام دادم. البته هدف من از این کار نشون دادن یک نمونه کار به یک شرکت بود. یعن فقط برای یک بازدید کننده.

سرور: Apache که از Wamp استفاده کردم.

Program3r
شنبه 09 بهمن 1389, 19:33 عصر
من طبق اموزش که چند پست پیش بود رو رفتم و تنظیمات کانکشن رو کردم .
حالا wamp هم نصب کردم اما الان ای پی من time out میده !!
مشکل چیه ؟

sattaryekta
دوشنبه 11 بهمن 1389, 22:23 عصر
فایروال سرور را متوقف کن و اجازه دسترسی HTTP را روی سرور فعال کن.