PDA

View Full Version : سوال: مشکل با نرم افزار installshield

pedramfj
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 16:23 عصر
سلام
من برای ساخت برنامه نصب برای پروژه ام که با #C نوشته شده و بانک هم sql2000 است.یه مشکل دارم.
البته می خواهم با نرم افزار installshield 2009 premier edition version 15 این کار را انجام دهم. که فابل آموزش آن را هم از همین سایت گرفتم.
وقتی پروژه ای جدید ایجاد می کنم در قسمت application files بر روی application target folder کلیک می کنم و سپس دو فایل بانک و فایل اجرایی برنامه که در قسمت Debug قرار دارد را هم انتخاب می کنم.
مشکل:وقتی وارد مرحله بعد می شوم یعنی قسمت application redistributables,تمام گزینه ها غیر فعال هستند.
مشکل از کجاست؟؟:متفکر:
تشکر...

nazanin0
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 17:32 عصر
سلام
من برای ساخت برنامه نصب برای پروژه ام که با #C نوشته شده و بانک هم sql2000 است.یه مشکل دارم.
البته می خواهم با نرم افزار installshield 2009 premier edition version 15 این کار را انجام دهم. که فابل آموزش آن را هم از همین سایت گرفتم.
وقتی پروژه ای جدید ایجاد می کنم در قسمت application files بر روی application target folder کلیک می کنم و سپس دو فایل بانک و فایل اجرایی برنامه که در قسمت Debug قرار دارد را هم انتخاب می کنم.
مشکل:وقتی وارد مرحله بعد می شوم یعنی قسمت application redistributables,تمام گزینه ها غیره فعال هستند.
مشکل از کجاست؟؟:متفکر:
تشکر...

سلام
دوست عزیز چون نسخه اصلی نیست باید یه سری از کامپونت هاش رو آپدیت کنید البته بنده دیشب 2 ساعت تمام سعی کردم اینکارو انجام بدم ولی نشد.

موفق باشید

pedramfj
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 18:14 عصر
سلام
دوست عزیز چون نسخه اصلی نیست باید یه سری از کامپونت هاش رو آپدیت کنید البته بنده دیشب 2 ساعت تمام سعی کردم اینکارو انجام بدم ولی نشد.

موفق باشید
از دوستان کسی نیست که در این مورد اطلاعات بیشتری داشته باشه؟