PDA

View Full Version : ساختن يک رابط کاربر گرافیکی برای يک نرم افزار معرفی مشاهیر اسلام

p0o0o0ya
جمعه 08 بهمن 1389, 08:53 صبح
سلام.
من می خوام یک رابط کاربر گرافیکی خوب برای يک نرم افزار مذهبی بسازم. البته کاری که می خوام بکنم خیلی ساده هستش. حتما تا حالا نرم افرادهای این چنینی رو دیدین(مثل ضیافت یا ترنم). من فقط می خوام یک صفحه ی اول بسازم براش که توش از طریق عکس یا نوشته به مشاهیر مختلف لینک بدم. بقیه صفحات هم مشکلی نداره و قرار هستش که در قالب پنجره های ساده ی ویندوز باشه.
یک دوست گرافیست دارم. خودم هم تا حدودی برنامه نویسی بلدم. هم ساختاری و هم شی گرا. می خواستم ببینم واسه انجام این کار چه چيزهایی باید بلد باشم. و دقیقا چه راهی رو باید برم تا به اين هدفم برسم. اگر منابعی هم سراغ داريد معرفی کنید لطفا. فقط راهی که پیشنهاد می کنید در حد توان زود بازده باشه(البته اگه به کار لطمه نمی زنه).
ممنونم

csharpprogramer88
جمعه 08 بهمن 1389, 09:21 صبح
سلام
برای زیبایی کار میتونی از فلش استفاده کنی در محیط سی شارپ هم میتونی ازش استفاده کنی

flash118
جمعه 08 بهمن 1389, 09:47 صبح
با سلام
دوست عزیز اگر دنبال ساخت نرم افزار هایی مثل اونی که مثال زدید هستید باید برنامه تو رو فول فلش تنظیم کنید و با استفاده از زبان جاوا ار تباطات رو برقرار کنید نوعی اسکریپت تحت ویندوز بنویسی برای فراخوانی توابع که 80 در صد کار مربوط به طراحی در خود فلش هست بسته به نوع طراح و مهارتش در اکشن نویسی میتونه راهنمای خوبی باشه چون خودم در این زمینه کار کردم خدمتت میگم جواب خوبی میده به شرطی که بتونی فریم بندی لازم و دقیق رو انجام بدی اما خود C# هم بد نیست می تونی برنامه خودت رو با WPF کنی و با استفاده از نر افزار بلند ویژگی هایی بهش بدی منحصر بفرد ولی نمی تونه مثل فلش فانتزی تر و نرم تر به چشم بیاد امیدوارم راهنمای خوبی برات باشه

p0o0o0ya
جمعه 08 بهمن 1389, 11:17 صبح
با سلام
دوست عزیز اگر دنبال ساخت نرم افزار هایی مثل اونی که مثال زدید هستید باید برنامه تو رو فول فلش تنظیم کنید و با استفاده از زبان جاوا ار تباطات رو برقرار کنید نوعی اسکریپت تحت ویندوز بنویسی برای فراخوانی توابع که 80 در صد کار مربوط به طراحی در خود فلش هست بسته به نوع طراح و مهارتش در اکشن نویسی میتونه راهنمای خوبی باشه چون خودم در این زمینه کار کردم خدمتت میگم جواب خوبی میده به شرطی که بتونی فریم بندی لازم و دقیق رو انجام بدی اما خود C# هم بد نیست می تونی برنامه خودت رو با WPF کنی و با استفاده از نر افزار بلند ویژگی هایی بهش بدی منحصر بفرد ولی نمی تونه مثل فلش فانتزی تر و نرم تر به چشم بیاد امیدوارم راهنمای خوبی برات باشه
ممنون از راهنمايی خوبتون.
راستش من تا حالا فقط روی اصول کلی برنامه نویسی کار کردم و تو شاخه های مختلف برنامه نویسی و کارهای عملی نرفتم. الان تو یک شرکتی مشغول بکار شدم که اونجا هم دست تنها هستم و چنین کاری ازم خواسته شده. می شه مسیری که لازم هست طی کنم تا به اون تواناییهای لازم برای انجام این کار برسم رو بهم بگید. به شکلی که بتونم مثل يک برنامه اجراش کنم. مثلا چه کتابهایی بخونم و کدوم قسمتاشونو بخونم یا هر چیزی دیگه ای که به ذهنتون می رسه. البته راه اصليش که مشخصه و اون مطالعه و تلاش زياد هستش. ولی من این سوال رو به اين خاطر ازتون پرسیدم که از لحاظ زمانی در مضیقه هستم کمی.
متشکرم

mostafa_golden
جمعه 08 بهمن 1389, 12:18 عصر
ممنون از راهنمايی خوبتون.
راستش من تا حالا فقط روی اصول کلی برنامه نویسی کار کردم و تو شاخه های مختلف برنامه نویسی و کارهای عملی نرفتم. الان تو یک شرکتی مشغول بکار شدم که اونجا هم دست تنها هستم و چنین کاری ازم خواسته شده. می شه مسیری که لازم هست طی کنم تا به اون تواناییهای لازم برای انجام این کار برسم رو بهم بگید. به شکلی که بتونم مثل يک برنامه اجراش کنم. مثلا چه کتابهایی بخونم و کدوم قسمتاشونو بخونم یا هر چیزی دیگه ای که به ذهنتون می رسه. البته راه اصليش که مشخصه و اون مطالعه و تلاش زياد هستش. ولی من این سوال رو به اين خاطر ازتون پرسیدم که از لحاظ زمانی در مضیقه هستم کمی.
متشکرم

سلام
بهترین مرجع 2008 #C هست . (1250 صفحه) قسمت WPF را خوب توضیح میدهد . برای کار عملی هم پروژه آماده و سورس آن در سایت و دکتر گوگل وجود دارد . ولی شما اگر با فلش آشنا باشید هر کاری که بخواهید میتوانید انجام دهید.:تشویق: