PDA

View Full Version : سوال: مبانی درست کردن سایت

Minamir
جمعه 08 بهمن 1389, 17:40 عصر
سلام به همه اساتید
من باید پروژه ای رو برای درس طراحی وبم ببرم که گفته یک سایت طراحی کنید البته هنوز نگفته چه سایتی رو و موضوعش چی باشه ولی می خواستم خودم یک سایت خبری طراحی کنم من تا الان html,javascript,php,cssرو تا حدی اموزش دیدم آیا همین چیزا برای طراحی کافی هستش؟
یک چیز دیگه اینکه من اتصال به بانک رو بلد نیستم باید چیکار کنم یعنی اگر بخوام خودم یاد بگیرم میشه به من یک منبع برای یاد گیرش پیشنهاد بدین؟ممنون میشم!
بعد هم برای طراحی وب باید از کجا شرو کنم مثلا برای طراحی همون سایت خبری که گفتم!!؟
بازم ممنون و ممنونتر می شم کاملا راهنماییم کنید چون هیچی نمی دونم و تا امروز این کارو نکردم!!!:ناراحت:

eshpilen
شنبه 09 بهمن 1389, 09:45 صبح
مدتها زمان میبره تا بصورت کامل و اصولی دانش و مهارتی رو که برای چنین پروژه هایی لازمه بدست آورد.
بهتره فعلا یه پروژهء راحتتر برداری. مثلا یک سایت استاتیک ساده که سمت سرور نداره (حداقل دیتابیس نداشته باشه).
البته از CMS هم میتونی استفاده کنی، ولی فکر نمیکنم بعنوان پروژه قابل قبول باشه.

Minamir
شنبه 09 بهمن 1389, 09:53 صبح
مرسی که بالاخر یک نفر هم پست من رو دید و جواب داد از شما ممنونم ولی چارهای ندارم یا باید بدم کسی برام بنویس یا خودم باید دست بکار بشم!!!
ترجیه می دم با همه سختیش خودم بکنم که یک چیزی هم یاد بگیرم می شه بگین باید از کجا شروع کنم خواهش می کنم راهنماییم کنید!!!!:گریه:

Hell Lord
شنبه 09 بهمن 1389, 10:06 صبح
شما "اچ تی ام ال" و "پی اچ پی" را مبنای کار خود قرار دهید، جاوااسکریپت و سی اس اس استفاده نکنید هم مشکلی پیش نخواهد آمد.
برای این دو هم، لازم نیست کامل یاد بگیرید، پروژه را به عنوان یک توتاریال ببینید، و قسمت های مختلف پروژه را که طرح کردید، برید دنبال حلش، و همزمان با انجام پروژه این دو را یاد بگیرید.

Minamir
شنبه 09 بهمن 1389, 12:09 عصر
اقا ممنون واقعا لطف کردی!!!
اگه سوال داشتم با اجازتون بازم می پرسم!!!

poriab
دوشنبه 11 بهمن 1389, 23:03 عصر
65796اصولش اینه دوست من