PDA

View Full Version : مبتدی: يك CMS خوب براي وبلاگ معرفي كنيد

Programmer 1
شنبه 09 بهمن 1389, 06:33 صبح
سلام،

من قصد دارم وبلاگي طراحي كنم ، به نظر شما از CMS استفاده كنم و يا از همين سيستمهاي وبلاگ دهي؟
اگر از CMS استفاده كنم به نظرتون از چه CMS اي استفاده كنم بهتره ؟
وردپرس؟
جوملا؟
فعلا فقط اين دوتا رو شنيدم كه رقابتي هستند اگر مورد ديگه اي هست معرفي كنيد .

با تشكر/.

poriab
دوشنبه 11 بهمن 1389, 23:00 عصر
سلام دوست من. برای وبلاگ از وردپرس استفاده کنید.... قوی هست

M-Soltani.Ir
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 04:42 صبح
wp

کاربرد آسون
پلوگین و تم های زیاد
امنیت بالا

نمیگم جوملا اینها رو نداره ولی وردپرس بهتره :دی

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 14 بهمن 1389, 00:29 صبح
سلام،

من قصد دارم وبلاگي طراحي كنم ، به نظر شما از CMS استفاده كنم و يا از همين سيستمهاي وبلاگ دهي؟
اگر از CMS استفاده كنم به نظرتون از چه CMS اي استفاده كنم بهتره ؟
وردپرس؟
جوملا؟
فعلا فقط اين دوتا رو شنيدم كه رقابتي هستند اگر مورد ديگه اي هست معرفي كنيد .

با تشكر/.

سلام ,

فکر میکنم Wordpress بهترین گزینه برای بلاگ باشد , هر چند که در بین CMS ها Joomla و Wordpress و Drupal گزینه های top ای هستند.

موفق باشید

maysam.m
سه شنبه 19 بهمن 1389, 11:44 صبح
من هم مانند سایر دوستان، وردپرس رو پیشنهاد میکنم.

Slytherin
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 12:46 عصر
همانطوری که خودتون گفتید، هدف شما وبلاگ نویسی هست، CMS وردپرس هم دقیقا ابزاری هست برای این کار (با نام ابزار وبلاگ نویسی ارایه می شود)
حالا سوال اینجاست که با توجه به نیاز هاتون، واقعا لازمه که هذینه ای سالیانه بابت هاست پرداخت کنید؟
سیستم های وبلاگ دهی زیادی هستند که به طور پیشفرض از وردپرس استفاده می کنند(مانند wordpress.com که معتبرترین آن هست، حتی سیستم های کاملا فارسی هم تحت وردپرس وجود دارد)
در نهایت به نظر من وردپرس چه به صورت نصب بر روی هاست و چه استفاده از آن در سرویس های وبلاگدهی بهترین گذینه است، حالا با توجه به نیازتون، یکی از دو مورد رو انتخواب کنید. فراموش نکنید که در هر دو حالت امکان نصب دامنه مستقل وجود دارد و از این بابت مشکلی نیست.

saman6488
چهارشنبه 27 بهمن 1389, 22:16 عصر
به نظر من جوملا کلاس کاري بالاتري داره، ولي ورد پرس هم بد نيست، اين به نظر شخصي برميگرده، هر کي از يه چيز خوشش مياد.

hamiii
جمعه 29 بهمن 1389, 16:46 عصر
سلام
اگر فقط میخوای وبلاگنویسی داشته باشی به نظر من نیازی به خریدن هاست و دامین نداری.میتونی از سرویس های آماده بدون هیچ هزینه و دغدغه ای وبلاگت رو راه بندازی و حالشو ببری.هر وقت هم نخواستی بدون اینکه فشار بهت بیاد براحتی ولش میکنی(البته اینشالا به اینجاها نرسی).
مشکلات و دردسرهای یک وبسایت شخصی فقط هزینه هاش نیست.مشکلات زیادی داره.

به نظر من الان بهترین سیستم وبلاگدهی داخلی bloghaa.com میباشد که با وردپرس هم راه اندازی شده.3 گیگابایت فضای رایگان بهت میده با لینک مستقیم.هزار جور پوسته و افزونه هم داره که میتونی نصب کنی.تقریبا تمامی امکانات یه وبسایت که با وردپرس داره رو هم میتونی داشته باشی. ضمنا تیم باحالی هم داره. براحتی هم میتونی یه دامین بهش متصل کنی.

موفق و موید باشی
وبلاگتو راه انداختی لینکشم بزار بهت سر بزنیم.
بای

powerboy2988
جمعه 29 بهمن 1389, 21:32 عصر
http://www.jaws-project.ir

hamiii
شنبه 30 بهمن 1389, 09:51 صبح
http://www.jaws-project.ir

درنگاه اول امکانات خوبی داره. امیدوارم حرفی برای گفتن داشته باشه و پیشرفت کنه.