PDA

View Full Version : سلام دوستان

سعید قدیری مقدم
یک شنبه 13 مهر 1382, 09:55 صبح
سلام به همه برو بچه های صمیمی تالار . من بالاخره بعد از مدتی دوری دوباره برگشتم.
بابا اینجا چه خبره . خوشحالم از اینکه می بینم این تالار نتنها از رونق نیافتاده بلکه دوستان عزیز زیادی به جمع دوستان سابق اضافه شده.
از اساتید محترم و مدیر بخش هم ممنونم که مثل همیشه بچه ها رو همراهی میکنن
آخرین پیامی که من گذاشته بودم این بود که برنامه چت رو یک هفته ای راه اندازی میکنم و از دوستان خواسته بودم برنامه رو امتحان کنن و نظرشون رو بگن . متاسفانه به خاطر مشکلات عجیب غریبی که با فوت دوستی شروع شد کار رو اونقدر به تاخیر انداخت که یک هفته تقریبا به 2 ماه تبدیل شد. به هر حال من دوباره برگشتم و از دوستان دوباره درخواست میکنم که اگر علاقه مند هستند این مسنجر رو تست کنن و نظرشون رو بدن
برنامه رو میشه از آدرس
www.kimiyaco.net/download/messenger/setup.exe
داونلود کنید . فقط یک موضوع اینکه روباطی که در مسنجر هست فارسی میفهمه یعنی اگه میخواهید تقریبا درست جوابتون رو بده باید فارسی تایپ کنید. اگه دوستان مایل بودن طرز راه اندازی روبات رو در مسنجر را بعدا توضیح میدم

به هر حال خوشحالم که دوباره به جمع دوستان برگشتم :D

S.Azish
یک شنبه 13 مهر 1382, 13:12 عصر
ما هم خوشحال هستیم که شما دوباره برگشتید

jannati
یک شنبه 13 مهر 1382, 15:21 عصر
آقای قدیری مقدم
ضمن عرض خیر مقدم به خاطر حضور مجددتون
من سعی کردم فایل مورد نظر را از همین آدرسی که دادید Downloadکنم.ولی متاسفانه یک ربع طول کشید و بعد کامل هم نشد.زمان بارگذاریش خیلی طولانیه.نمیشه یه فکری بکنید؟

سعید قدیری مقدم
یک شنبه 13 مهر 1382, 16:38 عصر
سلام آقای جنتی من برنامه رو از خونه داونلود کردم ISP که من باهش برنامه رو داونلود کردم 128K هست و درهنگاه داونلود مشخصات بصورت زیر بود

Speed 33.6 Kbps
Transfer rate 3.60 KB/Sec
من دقیقا در 10 دقیقه برنامه رو بدون مشکل داونلود کردم

فقط یک چیز رو فراموش کردم بگم اون هم اینکه سرورهای مسنجر فقط ساعت 8 شب تا ساعت 12 ظهر روشن هستن یعنی در طول شب و صبح ها تا ساعت 12 و شما در غیر از این ساعت ها نمی توانید وارد مسنجر شوید
در آینده اگه مسنجر مشکلی نداشته باشه بصورت 24 ساعته راه اندازی میکنم

به هر حال از شما ممنون هستم :o