PDA

View Full Version : نمايش 5 ركورد آخر در SubForm

bita_ziba77
شنبه 09 بهمن 1389, 13:01 عصر
با سلام
من يك جدول دارم كه مرتبط با مشخصات پرسنلي فرد مي باشد كه به جدول پرداخت ها لينك مي باشد .
حالا فرمي ساخته ام كه با انتخاب فرد ، پرداخت هاي آن فرد را در قالب يك Subform كه به فرمت Datasheet است ، نمايش مي دهد.
با توجه به اينكه پرداخت هاي افراد زياد شده است چگونه مي توانم در Subform خود فقط 5 پرداخت آخر هر فرد را نمايش دهد .

با تشكر

bita_ziba77
دوشنبه 11 بهمن 1389, 09:03 صبح
با سلام
آيا هيچ راهي وجود ندارد؟
لطفا راهنمايي نماييد.

با تشكر

stabesh
دوشنبه 11 بهمن 1389, 11:14 صبح
با سلام
چرا فقط پنج تاي آخر اگر فرم رو order by كنيد پنجتاي اخر رو اول نشون بديد اشكالي داره
اين جوري

Me.OrderBy = "Date DESC"
Me.OrderByOn = True

bita_ziba77
سه شنبه 12 بهمن 1389, 07:39 صبح
با تشكر از شما
ولي همانطور كه گفتم چون تعداد زياد شده است مي خواهم فقط 5 آخر ركورد را نمايش دهد.
لطفا راهنمايي بفرماييد.

با تشكر

mahdi_107
سه شنبه 12 بهمن 1389, 09:09 صبح
سلام
كيوري شماره 2 را مشاهده بفرماييد

bita_ziba77
سه شنبه 12 بهمن 1389, 13:53 عصر
با سلام
و تشکر از شما
فقط فایلی که شما قرار دادید مرتبط با یک جدول بود ( در یک جدول می توان یک کوئری ساخته و Top Value را مثلا 5 قرار دهیم)
ولی مورد نیاز من این است که 2 جدول به هم لینک می باشند (جدول اول نفرات و جدول دوم پرداخت های هر نفر)
من می خواهم این عمل برای پرداخت های هر فرد ، انجام پذیرد.( هر هنگام که هر فردی انتخاب می شود و لیست پرداخت های آن نمایش داده می شود فقط 5 مورد آخر را نمایش دهد)

با تشکر

alirezabahrami
سه شنبه 12 بهمن 1389, 16:41 عصر
با سلام
آيا هيچ راهي وجود ندارد؟
لطفا راهنمايي نماييد.

با تشكر

با سلام
من يك جدول دارم كه مرتبط با مشخصات پرسنلي فرد مي باشد كه به جدول پرداخت ها لينك مي باشد .
حالا فرمي ساخته ام كه با انتخاب فرد ، پرداخت هاي آن فرد را در قالب يك Subform كه به فرمت Datasheet است ، نمايش مي دهد.
با توجه به اينكه پرداخت هاي افراد زياد شده است چگونه مي توانم در Subform خود فقط 5 پرداخت آخر هر فرد را نمايش دهد .

با تشكر
باسلام
هرچند تصمیم نداشتم دوباره وارد مقوله اکسس شوم ، ولی امروز یک لحظه دوباره وسوسه شدم که سؤال یکی از دوستان را جواب بدهم
در همین صفحه اول دنبال سؤالی می گشتم که پاسخش تا حدی سخت باشد تا اینکه این سؤال که از طرف دوست بزرگوارمان که خود از با تجربه ها بشمار می آیند نظرم را به خودش جلب کرد .
انشاءالله توانسته باشم طبق نمونه خودتان خواسته شما را برآورده کرده باشم
موفق باشید

stabesh
سه شنبه 12 بهمن 1389, 16:56 عصر
با سلام
فکر کنم این منظورتونه
65843

bita_ziba77
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 10:08 صبح
با تشکر از همه دوستان
خصوصا آقای alirezabahrami
امیدوارم که شما بخش اکسس را همچنان مانند قبل ساپورت نمایید.

با تشکر