PDA

View Full Version : سوال: دادن دیتا به متغیر

imosavi
شنبه 09 بهمن 1389, 22:17 عصر
یه صفحه دارم طراحی میکنم
یه صفحه ثبت نام .
حالا با جاوا اسکریپت یه صفحه دیگه رو src میکنم تو این صفحه (یه html صفحه )
که یه کاردر کوچک تو صفحه اصلی میشه
داخل کادر یه تکست باکس به اسم text1 هست
میخوام وقتی شغل رو تو صفحه اصلی (برق کار) وارد کرد
تو text1 کادر نوشته شه (برق کار گرامی خوش امدید) این یه مثال بود
یعنی میخوام متغیر text1 رو با php بش تکست بدم پرش کنم
با اجاکس میشه؟
راهنمایی کنید!

MMSHFE
یک شنبه 10 بهمن 1389, 07:55 صبح
با سلام، بله دوست گرامي، يكي از اصلي ترين موارد استفاده AJAX همين موردي هست كه فرمودين. شما بايد يك صفحه PHP داشته باشيد كه در رويداد كليك دكمه كنار كادر متنتون، محتواي كادر متن رو براش ميفرستيد و اون هم پيغام مناسب رو در خروجي نمايش ميده. بعد خروجي اون رو كه با AJAX دريافت كردين، توي قسمت موردنظر نمايش ميدين. اگه نياز به نمونه كد بود، بفرماييد تا براتون بگذارم. موفق و مؤيد باشيد.

imosavi
یک شنبه 10 بهمن 1389, 12:32 عصر
با سلام، بله دوست گرامي، يكي از اصلي ترين موارد استفاده AJAX همين موردي هست كه فرمودين. شما بايد يك صفحه PHP داشته باشيد كه در رويداد كليك دكمه كنار كادر متنتون، محتواي كادر متن رو براش ميفرستيد و اون هم پيغام مناسب رو در خروجي نمايش ميده. بعد خروجي اون رو كه با AJAX دريافت كردين، توي قسمت موردنظر نمايش ميدين. اگه نياز به نمونه كد بود، بفرماييد تا براتون بگذارم. موفق و مؤيد باشيد.

ممنون میشم بزارید منتظرم:بوس:

imosavi
دوشنبه 11 بهمن 1389, 18:26 عصر
این اقا که گم شدند کس دیگه نیست؟

sattaryekta
دوشنبه 11 بهمن 1389, 22:15 عصر
بیا و خوبی کن!

MMSHFE
سه شنبه 12 بهمن 1389, 07:51 صبح
با سلام،

این اقا که گم شدند کس دیگه نیست؟
دوست گرامي لطفاً اول طرفتون رو بشناسيد و بعد با اين لحن صحبت كنيد.

بیا و خوبی کن!
واقعاً !
-----
در هر حال، دارم براتون يك كد آماده ميكنم ولي يكم حق بدين كه زمان ببره (البته فكر نميكنم 2 روز صبر واسه انجام يك كار و تحويل اون بصورت آماده، زياد باشه).
موفق و مؤيد باشيد.

ghasemweb
سه شنبه 12 بهمن 1389, 08:45 صبح
من هم با MMSHFE (http://barnamenevis.org/member.php?55504-MMSHFE) عزیز موافقم واقعا نهایت بی انصافیه که برای سورس آماده اینجوری همدیگرو مورد لطف قرار بدیم خواهش میکنم جوانب اخلاق رو لگدمال نکنید به خاطر چیزای بی خود.