PDA

View Full Version : سوال: تعیین مدت زمان session در فولدر

araelectronic@ymail.com
یک شنبه 10 بهمن 1389, 02:30 صبح
با سلام
میخواستم بدونم آیا میشه برای داخل هر فولدر بطور مجزا زمان session را تعریف کرد ؟ برای admin یک مقدار و کاربران مقدار دیگه ؟

با تشکر

Javad.Kashi
یک شنبه 10 بهمن 1389, 03:21 صبح
سلام دوست عزیز
در web.config ای که در فولدر admin موجود است این کد را وارد کنید:

<system.web>
<sessionState timeout="15" />
</system.web>

دوستان اگر اشتباه کردم، لطفا تصحیح نمایید.

araelectronic@ymail.com
یک شنبه 10 بهمن 1389, 11:34 صبح
آقا ممنون ، من اینکارو کردم ولی یه ارور زیر را میده

It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

مشکل از کجا هست ؟ البته هیچ چیز جز کد شما رو اضافه نکردم
با تشکر

Javad.Kashi
یک شنبه 10 بهمن 1389, 13:55 عصر
سلام
سوال : در زیر مجموعه دایرکتوری ادمین (یعنی در صفحات مخصوص کاربران ادمین) session تعریف کردی که حالا می خواهی براش timeout بذاری؟
فعلا چیز دیگری به ذهنم نمی آید. لطفا اگر دستور ساخت session را وارد کردی، اینجا کد را قرار بده تا ما هم یه نگاهی بهش داشته باشیم.

araelectronic@ymail.com
یک شنبه 10 بهمن 1389, 15:02 عصر
برای کاربران صفحه login مجزا داخل فولدر user قرار دادم و وقتی لاگین می کنن یک session ایجاد می کنم و میخوام برای این time out بزارم ولی ارور میده .

مهدی کرامتی
دوشنبه 11 بهمن 1389, 02:01 صبح
آقا ممنون ، من اینکارو کردم ولی یه ارور زیر را میده

It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

مشکل از کجا هست ؟ البته هیچ چیز جز کد شما رو اضافه نکردم
با تشکر
آیا صفحه اصلی سایت شما اجرا میشه؟
اگر صفحه اصلی سایت بدون مشکل بالا میاد بجای پیکربندی فولدر Admin با استفاده از روی ذکر شده در پاسخ شماره 2 (http://barnamenevis.org/showthread.php?272319-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%AA-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-session-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%AF%D8%B1&p=1203563&viewfull=1#post1203563) می توانی در صفحه لاگین ویژه مدیران پس از احراز هویت اونها با مقدار دادن به Session.Timeout در کد تان بدون استفاده از رهنمودهای Web.Config مدت زمان انقضای Session کاربر کنونی را به مقدار مورد نظر افزایش دهید، مثلا:

if(logged_in)
{
Session.Timeout = 25;
}