PDA

View Full Version : فراخوانی وب سرویس دریافت پیامک

ahmad1358
یک شنبه 10 بهمن 1389, 06:30 صبح
با سلام من یه وب سرویس از شرکت رهیاب دریافت کردم هم دریافت و هم ارسال رو می تونم انجام بدم ولی من میخوام به محض اینکه یه پیامک به شماره ما میرسه اون تابع داخل وب سرویس که مربوط به دریافت اس ام اس های جدید هست رو اجرا کنم . (در حال حاضر من میتونم هر زمانی که بخوام اون تابع رو اجرا کنم و اس ام اس ها ی دریافتی رو چک کنم ولی میخوام هر زمانی که یه اس ام اس جدید رسید برنامه وب من متوجه بشه و نمیخوام از تایمر هم استفاده کنم)
اینم آدرس توابع موجود در این وب سریس : http://sms1000.ir/webservice/sms.asmx?wsdl
با تشکر

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 10 بهمن 1389, 06:53 صبح
فكر نميكم بشه اگه بشه بايد از تراي كش استفاده بشه بعدم روي وب جواب بده

AmirHarirbafan
یک شنبه 10 بهمن 1389, 11:30 صبح
دوست عزیز لینکی که دادی صفحه ای رو باز نمیکنه برای من.
باید یک رویدادی برای مطلع شدن از ورود پیامک جدید وجود داشته باشه، اما اگه وجود نداشته باشه چاره ای نیست اجرای تابع دریافت پیامک در یک تایمر

ahmad1358
یک شنبه 10 بهمن 1389, 13:37 عصر
چرا من که روش کلیک می کنم باز میکنه صفحه وب نیست ولی شبیه یه فایل xml

ahmad1358
یک شنبه 10 بهمن 1389, 13:45 عصر
من از خود شرکت پرسیدم به من گفتن باید یه رویدادی به وب سرویس اضافه کنی که به محض رسیدن اس ام اس به شما اس ام اس بده من که متوجه نشدم چجوری روی وب سرویس اونا تابع تعریف کنم

یاسر مددیان
یک شنبه 10 بهمن 1389, 14:23 عصر
درود بر شما
این شرکت ها می تونن اس ام اس ها رو روی یه url بفرستن. url رو که می خوای اس ام اس به اونجا فرستاده بشه رو به شرکت رهیاب بده و خودت با querystring می تونی message,from,to رو دریافت کنی و تو برنامه استفاده کنی. تنها راه دریافت لحظه ای همینه.

ehemitsme
پنج شنبه 10 شهریور 1390, 18:21 عصر
سلام توی برنامه نویسی تحت ویندوز تایمر حجم زیادی از پردازنده نمیگیره ولی معمولا اگه بخوای از بانک اطلاعات استفاده کنی تریگر sql میتونه کمکت کنه.
راه حل دیگه ای که به ذهنم میرسه استفاده از tread توی محیط برنامه نویسیه. tread باعث میشه که فعالیت هایی که توش انجام میشه برنامه رو سنگین نکنه ، توی دات نت میتونی از background worker هم استفاده کنی