PDA

View Full Version : پر کردن text بک DropDownlist که با اطلاعات بانک پر شده!!!!

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 10 بهمن 1389, 08:28 صبح
با سلام
دوستان عزیز من یک DropDownList دارم که با داده های بانک اطلاعاتی پرش می کنم .
بعد میخوام وقتی که کاربر روی یک ردیف توی GridView کلیک کرد داده هاش نمایش داده بشه تا کاربر بتونه اونو ویرایش کنه . برای این کار مقدار Text همه رو برابر مقدارش که از بانک خونده شده میزارم اما این وسط DropDownList اشکال میگیره و نمیزاره !!!
ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار کنم
با تشکر

mehrdad85
یک شنبه 10 بهمن 1389, 09:14 صبح
یکم بیشتر توضیح میدی مشکل کار کجاست؟یه drop داری که میخای با انتخاب یه ایتم از اون مشخصات اون ایتم در gridview نشون داده بشه و با کلیک روی edit مشخصات یشتر یا جزییات بیشتر همراه با امکان ویرایش نشون داده بشه؟درست متوجه شدم؟

reuonis
یک شنبه 10 بهمن 1389, 09:15 صبح
سلام
من دقیق متوجه نشدم شما چکار کردید و چه اروری از شما می گیره
ولی تا اونجا که فهمیدم شما می تونید مقداری که از GridView می خونه رو توی یک session بریزید بعد فیلدی که از بانک رو که می خواید مقایسه شه و نتیجه رو نشون بده با این session مقایسه کنید. شما بعد از اینکه مقدار GridView رو به Session نسبت دادید متد DataBind مربوط به DropDownList رو فراخوانی کنید تا بروزرسانی بشه

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 10 بهمن 1389, 22:25 عصر
ببینید دوستان
من یک dropdownlist دارم که با داده های بانک پر شده
حالا میخوام که خاصیت تکس اونو با یک مقدار پر کنم که از همون داده هایی که باهاش پر شده
برای این کار راهنمایی می خوام.
با تشکر

مهدی کرامتی
دوشنبه 11 بهمن 1389, 01:48 صبح
در صورتی که در DropDownList فوق هر دو مشخصه DataTextField و DataValueField را به فیلدهای مناسب از دیتاسورس وصل کرده باشی با دادن مقدار به مشخصه SelectedValue می توانی گزینه مورد نظر در DropDownList را در حالت انتخاب شده قرار دهی.