PDA

View Full Version : راهكارهايي براي بهبود سرعت آكسس در شبكه

RESMAILY
یک شنبه 10 بهمن 1389, 09:04 صبح
به نام خدا
با سلام. مي دانم كه اين بحث چندبار و البته بصورت غير مستقيم در تالار مطرح شده است. ولي اولا نتيجه لازم از آن گرفته نشده است. درثاني فنون شبكه نيز هر از چندگاه دجار تحولاتي مي شود.
من دو شبكه در دو محل مختلف دارم. يكي با چهار كامپيوتر و بدون سرور و يكي با چهار كامپيوتر بعلاوه يك سرور با win2003. سيستم عامل تمام شان نيز Xp است.
با استفاده از راهنمايي دوستان تنظيماتي برروي آنها انجام داده ام. مع الوصف شبكه از سرعت مناسب برخوردار نيست. درتاپيك ها خوانده ام كه دوستان شبكه تا 10 كامپيوتر را به راحتي راه اندازي كرده اند. عليهذا اگر دوستان موافق باشند در اين زمينه تبادل نظر و تجربه صورت پذيرد.:متفکر:

bita_ziba77
یک شنبه 10 بهمن 1389, 10:43 صبح
با سلام
اگر شما از روش ساخت اينترفيس جهت فايل هاي اكسس خود استفاده نماييد مشكل شما برطرف خواهد شد.
در رابطه با ساخت اينترفيس و روش Front End نيز تاپيك هاي زيادي بحث شده است.
من با اين روش جهت استفاده از 55 كامپيوتر در شبكه را اجرا كرده و مشكلي ندارم.
البته اتصال به Sql سرعت بسيار بيشتر و همچنين امنيت بالاتري را فراهم خواهد نمود.

با تشكر

RESMAILY
یک شنبه 10 بهمن 1389, 11:41 صبح
به نام خدا
با سلام. با تشكر البته موارد ذكر شده مانند Front End كردن برنامه هاي كاربر انجام شده و غيره. بحث برسر تنظيمات و تجربياتي است كه دوستان دارند. الآن ديدم كه در يك تاپيك احيا شده مواردي را مجددا مطرح و شماهم بعضا پاسخ هايي داده بوديد. اجمالا ريزه كاري هايي در اين زمينه وجود دارد. از تنظيمات كامپيوتر ها گرفته تا تنظيمات كاربري و جزآن كه در اين قضيه(سرعت تبادل اطلاعات) موثر هستند. قصه امنيت ديتابيس كه خود بحث ديگري است.
مثلا تنظيماتي كه يك بار دوستمان اقاي پيروزمهر متذكر شدند و در برخي ديتابيس ها موثر بود(الآن شماره و لينك تاپيك در دسترسم نيست)
باز هم ممنون.