PDA

View Full Version : سوال: در خواست تنظیم کانفیگ درASP.NET

nokian95
دوشنبه 11 بهمن 1389, 14:54 عصر
با سلام
من نزدیک به 1 ماه میشه که در تنظیمات کانفیگ موندم یعنی همه جور کد رو تو سایت ها گرفتم و راهنمایی کردند اما جواب نداد
من تازه دارم با ASP کار می کنم و از هاست ویندوز چندان سر رشته ای ندارم
یک اسکریپت خوب و نال شده گیرم اوlد که به زبان VB می باشد و پسوند صفحاتش ASP می باشد نه ASPX
بدون مقدمه مشخصات هاست و دیگر رو اینجا قید می کنم تا دوستان بتونند فایل کامل کانفیگ رو برام ویرایش نمایند
----------------------------------------------------------
نام دیتا بیس: DBNWS86MJ
نام کاربری: reza
رمز کاربری: 101010
نام سرور: WIN12
IP اشتراکی سرور: 209.236.114.84
اتصال به پایگاه داده MSSQL

در صورت تمایل جهت اتصال به دیتابیس های ساخته شده از طریق پنل مدیریتی، همواره میتوانید از نرم افزارهایی چون Management Studio 2008 استفاده فرمایید. بدین منظور لازم است نام سرور، نام کاربری و کلمه عبور دیتابیس را وارد فرمایید. نام سرور (Server Name) را لازم است مطابق الگوی زیر وارد نمایید:

Server Name: 209.236.114.84\sqlserver
--------------------------------------------------
لاز به ذکر می باشد که بانک اطلاعاتی اسکریپت DBNWS86MJ.mdb می باشد
کنترل پنل هاست من Websitepanel می باشد
و در قسمت دیتا بیس من دارای : sql server 2008 و MySQL 5.x و ODBC DSNs می باشم
----------
با توجه به مشخصات بالا من کانفیگ را به شکل زیر و متدهای مختلف کد دادم اما جواب نداد

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<configuration>

<appSettings>

<add key="ConnectionString" Value=”server= 209.236.114.84\sqlserver;uid=reza;password=159753 />

</appSettings>
Using System.Configuration;
String=”” connection_string = ( ”string” ) ConfigurationSettings.Appsettings=””[“ConnectionString”];>
<sessionState mode=“SqlServer“ sqlConnectionString=” DBNWS86MJ = 209.236.114.84\sqlserver;user id=reza;password=101010” />
<customErrors mode=”On”>

<error statuscode=”404” redirect=”notfound.asp” />

</customErrors>
<system.webServer>
<directoryBrowse enabled="false" />
<defaultDocument>
<files>
<clear />
<add value="Default.asp" />
</files>
</defaultDocument>
</system.webServer>
</configuration>
جدا از این من این متدها رو نیز امتحان کرده ام

connectionString="Data Source=64.85.163.151\SQLEXPRESS;Initial Catalog=YOUR_DB;Persist Security Info=True;User ID=USER;Password=PASSWORD"

connectionString="Data Source=.\SQLExpress;Initial Catalog=YOUR_DB;uid=USER;pwd=PASSWORD

connectionString="Data Source=WIN2008\SQLEXPRESS;Initial Catalog=YOURDB;Persist Security Info=True;Integrated Security=True;User ID=USER;Password=PASSWORD

connectionString="Integrated Security=true; Persist Security Info=False; User ID=USER; password=PASSWORD; Initial Catalog=YOUR_DB;Data Source=WIN2008\SQLEXPRESS;"

ممنون می شوم فایل کانفیگ رو به صورت صحیح ویرایش نمایید و همچنین بگویید من بانک اطلاعاتی رو در کدوم قسمت باید بسازم
اگر هم خواستید این هم لینک اسکریپت

دریافت اسکریپت : http://files.nullers.ir/users/Bigonah/script/moghadam-carpet.Com-CLone-Fixed-By-BiG0N@h-In-Nullers.Ir.zip