PDA

View Full Version : سوال: مشکل اساسی با اررور Server Response:500

si6arp
دوشنبه 11 بهمن 1389, 20:09 عصر
با سلام
من یک وبسایت طرزاحی کردم با نام تهران پیکس
شاید سیستم های "تبادل لینک اتوماتیک" را دیده باشید.
زمانی که اطلاعات سایت رو وارد میکنم و میخوام با یه سایت تبادل لینک کنم. ( یعنی وارد سایت تبادل لینک میشم و اطلاعات سایت خودم رو میزنم تا سایت من در اون سایت لینک بشه ) میره تا ببینه که اسم سایتش توی اون صفحه سایت من هست یا نه . ولی بعد از ارسال فرم میگه که نمیتونه به سایت من وصل بشه .
آیا من باید در وب کانفیگ چیزی رو تغییر بدم تا بتونه بهم وصل بشه ؟ آیا در IIS باید چیزی رو تغییر بدم
نکته : سایت با .Net4 طراحی شده و روی VPS خودم آوردم بالا.....
تروخدا بهم کمک کنید این مشکل رو حل کنم چون به تبال لینک نیاز دارم و جدید همه سایت ها دارن از سیستم اتوماتیک استفاده میکنن و نمیتونن به سایت من وصل بشن....
نمونه از سایت های اتوماتیک (http://www.irdomain.com/add_link.html)
آدرس سایت من (http://www.TehranPix.com)
اگه میخواین یه امتحان کنید......

si6arp
دوشنبه 11 بهمن 1389, 21:43 عصر
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ولی بهتره یه سر به سایت من بزنید و ببینید که هم کلمات کلیدی هست و هم توضیحات و این چیزی که فرمودین فقط از مشکل وصتل نشدن سایت به سرور من هست.

si6arp
دوشنبه 11 بهمن 1389, 22:15 عصر
دوست عزیز و بزرگوار بنده اگه چیزی عرض کردم صرفا بابت کمک بوده و نه خدای نکرده هر چیز دیگه ای. نتیجه گیری بنده هم از پیغامی بوده که سایت مورد نظر شما داده؛ اما حسب الامر حضرتعالی بنده صفحه اول سایتتون رو باز کردم و کل متاتگ های صفحه اولتون این ها هستن:

<meta name="revisit-after" content="10 days" /><meta name="robots" content="index,follow,all" />(البته شاید چون ما خونمون تو روستاست متاتگ ها تو راه گم شده باشن؛ چون والله من تو دو تا تگ بالا نه کلمه کلیدی میبینم نه توضیحات). در مورد وصل نشدن به سایتتون هم چون ظاهرا علاقه ای به ذکر اشکالات ندارید خوب منم حرفی نزنم بهتره -میترسم این دفعه ناسزا بشنوم :چشمک:- نکات زیادن اما ظاهرا علاقه ای به شنیدن نیست؛ لاجرم مزاحم نمیشم. پاینده باشید.
:چشمک: فقط من باب دوستی به این دقت بفرمایید؛ دو خط آخر صفحه اولتون هستش. دلم نیومد یه اشاره نکنم. به هر حال رفیقیم: :چشمک:

</html>
<meta name="keywords" content="گالری عکس بازیگران هنرپیشگان سینما و تلویزیون,مدل لباس عروس,عکس های عاشقانه,عکسهای جالب و خنده دار,گالری عکسهای ورزشی,گالری عکسهای مبارزه با اراذل اوباش,کارت پستال عاشقانه,گالری عکسهای مبارزه بابدحجابی,دکوراسیون عروسی,دکوراسیون آشپزخانه,گالری لباس دخترانه,عکسهای دیجیتالی,صحنه های جذاب ورزشی,عکس ماشین, عکس موتور,گالری دسته گل عروس,دکوراسیون منزل,دکوراسیون اتاق خواب,گالری کفش خانمها,گالری طلا و جواهرالات,گالری لباس مجلسی خانمها,گالری عکسهای مبارزه با اراذل,عکس بچه ها,مدل لباس و آرایش,کارت عروسی, عکس گلهای زیبا و رویایی,تصاویری زیبا از طبیعت,عکس های فانتزی,دکوراسیون حمام ، آشپزخانه ، اتاق خواب،عروسی,کاریکاتور,جن و ارواح,عکس های جدید و داغ روز,مهدی سلوکی,مهناز افشار,بهرام رادان,بهنوش بختياري,هديه تهراني,هانيه توسلي,گلزار,بهاره رهنما,نيوشا ضيغمي,شیلا خداداد,امين حيايي,محمدرضا گلزار,الناز شاكر دوست,نيكي كريمي,گلشيفته فراهاني,پوريا پورسرخ,حامد کمیلی,مهران مدیری,امپراتور دریا,ستاره اسكندري,یانگوم,شقایق دهقان,افسانه بایگان,فاطمه معتمد آریا,آناهیتا نعمتی,کامبیز دیرباز,شهاب حسینی,محمد رضا فروتن,نیما شاهرخ شاهی,حمید گودرزی,شادمهر عقیلی" /><meta name="description" content="گالری عکس بازیگران هنرپیشگان سینما و تلویزیون,مدل لباس عروس,عکس های عاشقانه,عکسهای جالب و خنده دار,گالری عکسهای ورزشی,گالری عکسهای مبارزه با اراذل اوباش,کارت پستال عاشقانه,گالری عکسهای مبارزه بابدحجابی,دکوراسیون عروسی,دکوراسیون آشپزخانه,گالری لباس دخترانه,عکسهای دیجیتالی,صحنه های جذاب ورزشی,عکس ماشین, عکس موتور,گالری دسته گل عروس,دکوراسیون منزل,دکوراسیون اتاق خواب,گالری کفش خانمها,گالری طلا و جواهرالات,گالری لباس مجلسی خانمها,گالری عکسهای مبارزه با اراذل,عکس بچه ها,مدل لباس و آرایش,کارت عروسی, عکس گلهای زیبا و رویایی,تصاویری زیبا از طبیعت,عکس های فانتزی,دکوراسیون حمام ، آشپزخانه ، اتاق خواب،عروسی,کاریکاتور,جن و ارواح,عکس های جدید و داغ روز,مهدی سلوکی,مهناز افشار,بهرام رادان,بهنوش بختياري,هديه تهراني,هانيه توسلي,گلزار,بهاره رهنما,نيوشا ضيغمي,شیلا خداداد,امين حيايي,محمدرضا گلزار,الناز شاكر دوست,نيكي كريمي,گلشيفته فراهاني,پوريا پورسرخ,حامد کمیلی,مهران مدیری,امپراتور دریا,ستاره اسكندري,یانگوم,شقایق دهقان,افسانه بایگان,فاطمه معتمد آریا,آناهیتا نعمتی,کامبیز دیرباز,شهاب حسینی,محمد رضا فروتن,نیما شاهرخ شاهی,حمید گودرزی,شادمهر عقیلی" />

*** بهتره شما اول متن رو بخونید و بعد قضاوت کنید. من در پست قبلی هیچ توهینی نکردم و اصلا هم بد حرف نزدم. شما کمی..... و زود بهتون بر میخوره .
*** کسی شما رو مجبور نکرده تا بار اطلاعاتتون رو اینجا سرازیر کنید. ذکات عمل , آموختن است.
شب خوبی داشته باشید

Program.net
سه شنبه 12 بهمن 1389, 10:43 صبح
سلام یه سوال؟ شما تنظیمات .net framework رو روی هاست انجام دادید؟

si6arp
سه شنبه 12 بهمن 1389, 13:03 عصر
چه نوع تنضیمات . ؟
من سرور دارم و تنضیمات رو مستقیم بروی IIS انجام میدم.

مهدی کرامتی
سه شنبه 12 بهمن 1389, 13:38 عصر
اول مطمئن شوید که دانت نت روی IIS تان فعال است یا نه، برای مطمئن شدن از این قضیه از طریق Command Line به C:\Windows\Microsoft.NET\Framework و ورژن مربوطه دات نت بروید، سپس دستور aspnet_regiis -i را اجرا کنید.

اگر سایت با موفقیت اجرا شد و فقط بخش خاصی از آن مشکل دارد با استفاده از Elmah (اینجا را ببینید (http://vahidnasiri.blogspot.com/2009/05/elmah.html)) می توانید خطای مذکور را پیدا کنید.