PDA

View Full Version : مشکل لوکال هاست

jalaladdin
دوشنبه 11 بهمن 1389, 20:13 عصر
سلام در مرورگر ie این آدرس را مینویسمlocalhost/3.php با وجوn فایل 3.php در پوشهwww
اما مرورگر این خطا را به من نشان میده مشکل از کجاست؟
Internet Explorer cannot display the webpage

mohsen6500
دوشنبه 11 بهمن 1389, 20:46 عصر
خوب چرا ان فایل؟
دقیقا چی کار میخوای انجام بدی؟

parsidev
دوشنبه 11 بهمن 1389, 21:03 عصر
سلام
1- مطمئنید وب سرور اجرا شده؟
2- یه بار 127.0.0.1 رو با localhost جایگزین کنید و چک کنید

ghasemweb
سه شنبه 12 بهمن 1389, 08:40 صبح
احتمالا یا سرور اجرا نیست و یا ناقص اجرا شده لطفا برنامه سرور رو چک کنید

mtchabok
سه شنبه 12 بهمن 1389, 10:16 صبح
عزیزم ... این مشکل زمانی رخ میده که
- سرور در حال اجرا نیست .
- سرور در حال اجرا هس ولی مشکلی برای اجرای فایل مربوطه داره .
- فایل مربوطه به مرورگر ارسال میشه و مرورگر فایل رو استاندارد نمی بینه و نمایش نمیده .
در حالتهای اول و دوم که مشکل سروری هس باید از طریق مستندات سرور مشکل رو برطرف کنین ولی در مورد حالت سوم باید بگم که در برخی موارد مرورگر ها فایلهای html رو نمی تونن تشخیص بدن و یا به عبارتی دیگه فایل شما دارای محتویات غیر html ی هس که مرورگر قادر به تشخیصش نیس برای رفع مشکل باید محتویات فایلتون رو بازبینی کنید و یا با مرورگرهای دیگه ای مثل firefox تست کنید و مشکل رو پیدا کنید .
ولی معمولا این اشکال به خاطر هدرهای مشکلسازی هس که به مرورگر ارسال میشه .
موفق باشید

jalaladdin
سه شنبه 12 بهمن 1389, 11:00 صبح
عزیزم ... این مشکل زمانی رخ میده که
- سرور در حال اجرا نیست .
- سرور در حال اجرا هس ولی مشکلی برای اجرای فایل مربوطه داره .
- فایل مربوطه به مرورگر ارسال میشه و مرورگر فایل رو استاندارد نمی بینه و نمایش نمیده .
در حالتهای اول و دوم که مشکل سروری هس باید از طریق مستندات سرور مشکل رو برطرف کنین ولی در مورد حالت سوم باید بگم که در برخی موارد مرورگر ها فایلهای html رو نمی تونن تشخیص بدن و یا به عبارتی دیگه فایل شما دارای محتویات غیر html ی هس که مرورگر قادر به تشخیصش نیس برای رفع مشکل باید محتویات فایلتون رو بازبینی کنید و یا با مرورگرهای دیگه ای مثل firefox تست کنید و مشکل رو پیدا کنید .
ولی معمولا این اشکال به خاطر هدرهای مشکلسازی هس که به مرورگر ارسال میشه .
موفق باشید
نرم افزار wampنصب کردم وآیکون آن در قسمت system tray کنار ساعت ویندوز نشان داده میشه و کل سرویسها اجرا میشوند اما وقتی روی لوکال هاست کلیک میکنم مرورگر فایرفاکس هیچی نشون نمیده بعضی از مواقع برنامه skypeنصب میکردم این مشکل پیش میامد اما الان نمیدانم مشکل از کجاست !!!!وقتی در ieاین آدرس فایل را مینویسم پیغام not found میده 127.0.0.1/3.php