PDA

View Full Version : کنترل های مسترپیج

n_1366
سه شنبه 12 بهمن 1389, 00:27 صبح
سلام من توی مسترپیج یه دکمه دارم که visible ش رو false کردم میخوام وقتی login میشم اگر کاربر adminبود این دکمه visible.trueبشه اکرmemberبودvisible.falseبشه کدش رو چطور و کجا باید بنویسم.:ناراحت::متفکر:

Javad_Darvish_Amiry
سه شنبه 12 بهمن 1389, 01:25 صبح
سلام خسته نباشید.
هم میتونید تو صفحه و هم تو کدبیهایند تو پیج-لود بنویسید. برای صفحه مثلا میشه همچین چیزی:

<asp:Buttun ID="btnSubmit" runat="server" Text="Submit Admin" Visible='<%= this.Page.User.Identiy.IsAuthenticated && Roles.IsUserInRole("admin") %>' />

(املا رو نمیدونم درست نوشتم یا نه چون تو وی اس نیستم ولی کلا این روش جواب میده. املا هم که وی اس برامون مینویسه راحته). موفق باشید.

n_1366
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 01:13 صبح
مرسی از لطفتون ولی اینو توو یج لود مینویسم ایراد میگیره

hjran abdpor
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 01:28 صبح
با سلام .
دوست عزيز شما يه Select از بانكتون بگيريد و بگيد اگه گاربر مدير بود دكمه را نوشن بده اگه مدير نبود غير فعال كنه .

اگه متوجه نشديديد بگبد تا راهنمايي كامل كنم.

Javad_Darvish_Amiry
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 03:24 صبح
مرسی از لطفتون ولی اینو توو یج لود مینویسم ایراد میگیره

چه اروری میگیره دوست من؟ برای پیج-لود باید این کد رو بنیویسید:

btnSubmit.Visible = this.Page.User.Identity.IsAuthenticated && Roles.IsUserInRole("admin");

n_1366
سه شنبه 19 بهمن 1389, 11:03 صبح
با سلام .
دوست عزيز شما يه Select از بانكتون بگيريد و بگيد اگه گاربر مدير بود دكمه را نوشن بده اگه مدير نبود غير فعال كنه .

اگه متوجه نشديديد بگبد تا راهنمايي كامل كنم.

من مبتدی هستم و کاملا به aspتسلط ندارم میشه بیشتر توضیح بدید

n_1366
سه شنبه 19 بهمن 1389, 11:09 صبح
چه اروری میگیره دوست من؟ برای پیج-لود باید این کد رو بنیویسید:

btnSubmit.Visible = this.Page.User.Identity.IsAuthenticated && Roles.IsUserInRole("admin");

اصلا توو صفحه loginدکمهbutton7که ورود به بخش مدیریت هست رو نمیشناسه که این کدرو قبول کنه من تغییرش دادم بازم نشد.
button6.Visible = this.Page.User.Identity.IsAuthenticated && Roles.IsUserInRole("admin");