PDA

View Full Version : سوال: مشکل هنگام Debug

webdar
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 07:19 صبح
سلام
من qt-sdk-win-opensource-2010.05 که ورژن 4.7.1 هست را روی دستگاهم نصب کردم.
از یکی از مثال های خودش برای تست استفاده کردم.موقعی که Ctrl + r میزنم تا برنامه Debug بشه بدون این که به نتیجه ای برسه شروع به Build می کنه .هیچ پیغامی هم نمی ده.نمیدونم مشکل کجاست.هم روی ویندوز سون نصب کردم، هم ایکس پی تو خر دوتا این شکلیه.ولی تو لینوکس open suse که خودش Qt رو داشت به راحتی اجرا میشه.تازه وقتی برنامه رو هم می بندم هنوز برنامه ی mingw32-make.exe بسته نمیشه.این دوتا عکس زیر هم در توضیح بیشتر کمک می کنه.توی عکس شماره1 اون نوشته ها مدام تکرار میشن و تمومی ندارن.
پیشاپیش تشکر می کنم از کسایی که در رفع این مشکل به من کمک می کنن.

حامد مصافی
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 18:04 عصر
ظاهراْ qmake به صورت مکرر اجرا میشود و این ممکن است به دلیل وجود ایراد در فایل pro باشد، لطفاْ محتویات فایل پروژه را درج کنید.

webdar
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 19:05 عصر
ظاهراْ qmake به صورت مکرر اجرا میشود و این ممکن است به دلیل وجود ایراد در فایل pro باشد، لطفاْ محتویات فایل پروژه را درج کنید.

فرقی نمی کنه که برنامه ای که خودم می نویسم یا از مثال های خودش استفاده می کنم در هر دو حالت اینجوری میشه ،چه تو ایکس پی چه تو سون.هر مثالی رو که تست می کنم همین جوریه.
این هم محتویات فایل pro

SOURCES = main.cpp
RESOURCES = animatedtiles.qrc
# install
target.path = $$[QT_INSTALL_EXAMPLES]/animation/animatedtiles
sources.files = $$SOURCES $$HEADERS $$RESOURCES $$FORMS animatedtiles.pro images sources.path = $$[QT_INSTALL_EXAMPLES]/animation/animatedtiles
INSTALLS += target

sources symbian {
TARGET.UID3 = 0xA000D7D1
include($$QT_SOURCE_TREE/examples/symbianpkgrules.pri)
}