PDA

View Full Version : سوال: باز کردن پنجره نمایش عکس ویندوز

venus2000
پنج شنبه 14 بهمن 1389, 20:58 عصر
من با یک فولدر دایالوگ در یک تکس باکس آدرس فولدرو ثبت میکنم تویه این فولدر عکس وجود داره میخوام با زدن دکمه دیگه ای که روی فرم هست عکسهای داخل فولدر ثبت شده در تکس باکس روی فرم در برنامه نمایش عکس ویندوز نمایش داده بشه لطفا با یه نمونه برنامه کمک کنید

hakelberfin
پنج شنبه 14 بهمن 1389, 21:16 عصر
سلام

میتونی از این کد برای نمایش در PictureAndFaxViewer استفاده کنی در XP , 7 کار میکنه

string filePath = pictureBox.ImageLocation.ToString();
if (System.IO.File.Exists(filePath))
{
System.Diagnostics.ProcessStartInfo processStartInfo = new System.Diagnostics.ProcessStartInfo(filePath);
System.Diagnostics.Process.Start(processStartInfo) ;
}

venus2000
جمعه 15 بهمن 1389, 08:12 صبح
من با یک فولدر دایالوگ در یک تکس باکس آدرس فولدرو ثبت میکنم تویه این فولدر عکس وجود داره میخوام با زدن دکمه دیگه ای که روی فرم هست عکسهای داخل فولدر ثبت شده در تکس باکس روی فرم در برنامه نمایش عکس ویندوز نمایش داده بشه لطفا با یه نمونه برنامه کمک کنید
اولا picture box روی فرم ندارم و من ادرسی که توی تکس باکس هست ادرس یه فولدره من میخوام محتویات اون فولدرو عکساشو تو برنامه PictureAndFaxViewer نشون بده اگه از خط اول کد شما صرفنظر کنی و بجاش string filePath = textBox1.Text نوشته بشه برنامه جواب نمیده چون باید به انتهای ادرس یکی از فایلهای عکس داخل فولدرو بدی تا بازشون کنه لطفا کمک کنید

venus2000
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 09:17 صبح
خودم برنامه ای پیدا کردم که عکسهای موجود در یک فولدر رو در برنامه windows Picture and fax viewer نمایش میده دانلود کنید و لذت ببرید
تشکر یادتون نره :چشمک: