PDA

View Full Version : سوال: eror بعد از آپلود سایت

mahak_f
پنج شنبه 14 بهمن 1389, 21:26 عصر
با سلام
سایت پابلیش شده رو روی هاست آپلود کردم. البته نتونستم با نرم افزارای ftp کار کنم و از روی control panel هاست فولدر ساختم و تک تک فایلها رو هاست در فولدر www آپلود کردم.
(خیلی زمانبر و خسته کننده بود)
حالا وقتی آدرس سایت رو تو browser میزنم این ارور رو صفحه می یاد:

Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.

rana-writes
پنج شنبه 14 بهمن 1389, 22:28 عصر
سلام
احتمالا شما مجوز دسترسی به فولدرتون رو ندادین
permisionهای فولدر ساخته شده رو بررسی کنین

mahak_f
پنج شنبه 14 بهمن 1389, 22:53 عصر
سلام
احتمالا شما مجوز دسترسی به فولدرتون رو ندادین
permisionهای فولدر ساخته شده رو بررسی کنین

مرسی از جوابتون
اما تمام صفحات سایتم دسترسی آزاد دارن و به صورت لوکال هم درست کار میکنه!!

mahak_f
پنج شنبه 14 بهمن 1389, 22:58 عصر
اینم متن اروری که با وارد کردن آدرس سایت روی اینترنت، میگیرم:

Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

pikoolas
جمعه 15 بهمن 1389, 00:22 صبح
سلام .
این دستور تو web.config وجود داره؟

<configuration>
<system.web>
</system.web>
</configuration>

باعث می شه معلوم شه مشکل از کجاست.
connecton string رو تغییر دادید؟

mahak_f
جمعه 15 بهمن 1389, 10:45 صبح
از sql 2008 استفاده کردم ولی هنوز دیتابیس رو آپلود نکردم. کانکشن استرینگ رو هم در وب کانفیگ تغییر ندادم!!
همونجور که به صورت لوکال کار میکرد پابلیش کردم و فقط بخش درون visual studio رو آپلود کردم. فکر میکردم چون خیلی از صفحه ها با دیتابیس کاری ندارن لااقل صفحه نخست سایت بدون آپلود دیتابیس باید کار کنه! اشتباهه پس؟
حالا اگه بخوام کانکشن استرینگ رو عوض کنم، باید در حالت لوکال تو وب کانفیگ عوضش کنم بعد پابلیش کنم و اون جدید رو آپلود کنم؟

mahak_f
جمعه 15 بهمن 1389, 10:46 صبح
سلام .
این دستور تو web.config وجود داره؟

<configuration>
<system.web>
</system.web>
</configuration>

باعث می شه معلوم شه مشکل از کجاست.
connecton string رو تغییر دادید؟

این دستور رو بهد از دیدن ارور به وب کانفیگ اضافه کردم اما نمیدونم از کجا باید مشکل رو پیگیری کنم! :متفکر:
توی توضیح خودش نوشته با اضافه کردن این کد مشکل روی سیستمتون به نمایش در میاد اما بعد از انجام اینکار بازم همین ایرادو فقط مینویسه نه بیشتر

arta.nasiri
جمعه 15 بهمن 1389, 11:07 صبح
سلام دوست عزیز!

بعد از اینکه دستور زیر رو

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

به دستور

<configuration>
<system.web>
</system.web>
</configuration>

تغییر بدین باید دیگه این مشکل پیش نیاد !

rana-writes
جمعه 15 بهمن 1389, 12:05 عصر
ضمنا توجه کنین توی وب کانفیگ معمولا به طور پیش فرض این دستور وجود داره، پس دوباره کاری نکنین
توی webconfig بگردین و custom error همون رو به off تغییر بدین

pikoolas
جمعه 15 بهمن 1389, 13:25 عصر
الان سایت شما می خواد به دیتا بیسی وصل بشه که وجود نداره .بایدم ارور بده. از سایت کانکشن استرینگ.کام می تونی کانکشن مورد نظرتو پیدا کنی .
این یک شکل استاندارد از کانکشن استرینگه

Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;User Id=myUsername;Password=myPassword;
کانکشن استرینگ روی سیستم شما با سرور فرق می کنه.
سایت وقتی میاد بالا به web.config رجوع می کنه . حالا وقتی شما تو اون اطلاعات غلط داده باشید ارور می ده. مهم نیست که چند تا صفحه با دیتابیس در ارتباط هستند . مهم اینه که اول web.config خونده میشه.