PDA

View Full Version : سوال: پرداخت اینترنتی

mirahsani
جمعه 15 بهمن 1389, 16:56 عصر
سلام به همه دوستان
برای پرداخت اینترنتی کدوم بانک بهتره؟ و مراحل بانکیش(نه کد نویسیش) چیه؟
من یه حساب تو بانک ملت دارم، آیا با همین حسابی که دارم میشه؟
من شنیدم برای این کار بانک از من یک شرکت یا فروشگاه ثبت شده می خواد راسته؟ آیا باید حتما دامنه و هاس داشته باشم یا لوکال هم میشه؟

hlikehamed
جمعه 15 بهمن 1389, 17:03 عصر
بانک سامان فکر میکنم از همه بهتر باشه یا حداقل راحت تر
مراحل بانکی هم یه حساب باید داشته باشی و یک سری فرم پر کنی بعد از چند هفته اطلاعات مربوط به پرداخت و نمونه کد براتون فرستاده میشه
بعضی از دوستان گفتند که به صورت لوکال میشه ولی موقع قرارداد بانک از شما IP میخواد و من نتونستم توی لوکال به نتیجه برسم
در مورد شرکت یا فروشگاه ثبت شده فکر میکنم درست باشه و به اشخاص حقیقی این اجازه داده نشه. اما این قسمت رو دقیقا مطمئن نیستم.
متونی اطلاعات بیشتر رو توی سایتهای پرداخت الکترونیکی مربوط به بانک ها به دست بیاری

ali_mnkt
جمعه 15 بهمن 1389, 23:54 عصر
باسلام

من یک سئوال دارم و اون هم این وقتی ما قراره که یک Ip رو به بانک معرفی کنیم پس باید Ip مون valid باشه دیگه خوب حالا اگه بخوایم از یک جا host بگیریم حتما باید بگیم IP ی که به ما می دن valid باشه یا نیازی نیست ؟

jaykob
شنبه 16 بهمن 1389, 19:00 عصر
باسلام

من یک سئوال دارم و اون هم این وقتی ما قراره که یک Ip رو به بانک معرفی کنیم پس باید Ip مون valid باشه دیگه خوب حالا اگه بخوایم از یک جا host بگیریم حتما باید بگیم IP ی که به ما می دن valid باشه یا نیازی نیست ؟

سلام

شما زمانی host می خرید ip سرور رو می دید که معتبر هستش حتی در فرم بانک سامان می تونید چند Ip هم تعریف کنید .

مراحل کار هم به این شکل هست که باید لوگو بانک رو داخل وب سایت قرار بدید و وب سایتتون رو طراحی کنید محصولاتتون یا پرداخت ها قانونی باشه و اینکه کلا سایت باید طراحی بشه و بعد دامین رو می دید بعد از بررسی و اینکه قرار داد رو امضا کردید و همچنین فرمش رو بعد از مدتی مثال ارتباط که شامل ارسال مقادیر و دریافت و همه چیز هست با کد هایی که مخصوص درگاه شما هست واستون ارسال می شه . مبلغی هم تراکنش می شه معمولا یک هفته بعد به حساب واریز می شه .