PDA

View Full Version : مشکلاتی اساسی با ویژوال استادیو

andaron
جمعه 15 بهمن 1389, 18:15 عصر
با سلام
باورتان نمیشود .لی ویژوال استادیو بد جور قاد زده و دیوونه شده آخه دو تا دیتا گرید ویو تو دو فرم جداگانه دارم یکی از اونها وصل میشه به دیتا بیس و یکی دیگه وقتی دکمه باز شدن فرم رو می زنم همش ارور میده (order) مربوط به متد select حالا اومدم تمامی کدهای وصل شدن به بانک رو به زدم یعنی به نوعی تمام کلاس هام رو حذف کردم باز فرم اول به دیتا بیس وصل میشه و عمل حذف ، ویرایش ، و جدید رو انجام میده با اینکه همه کدهای اونو حذف کردم.
و فرم دوم هم فقط همون عبارت رو نشون میده
آخه من صبح داشتم با دستور select باز می کردم که بتونم دو تا جدول رو با اینکه جوین هستند رو با هم سلکت کنم ولی از همون موقع تا حالا همین مشکل رو دارم البته قبلا هم مشکلاتی داشتم.
نمی دونم این چه مشکلی هستش که پیش اومده حتی وقتی تمام کلاس ها رو پاک می کنم براحتی وصلو حتی یک ارور هم نمی ده چه کار کنم قبلا حتی یک متغیر رو حذف می کردی 1000 تا ارور میداد ولی حالا نه

andaron
جمعه 15 بهمن 1389, 23:57 عصر
.................................................. ....................

andaron
شنبه 16 بهمن 1389, 20:47 عصر
یعنی هیچکس نیست جواب ما رو بده ؟ آقا این یک مشکل بزرگه آیا باگ هستش یا مشکل از pc منه

hossein2007
شنبه 16 بهمن 1389, 21:29 عصر
سلام دوست من
مشکلت رو دقیق متوجه نشدم اما احتمالا در کارهات از ویزاردهایی که ویژوال استودیو تدارک دیده استفاده می کنی، که معمولا این مشکلات را بوجود میاره.
اگه غیر از اینه بهتر توضیح بده تا ببینیم مشکل کجاست.
موفق باشی.

multiman
شنبه 16 بهمن 1389, 21:36 عصر
یعنی هیچکس نیست جواب ما رو بده ؟ آقا این یک مشکل بزرگه آیا باگ هستش یا مشکل از pc منه
یک بار برنامت و rebuld کن ببین چی میشه.

andaron
شنبه 16 بهمن 1389, 23:45 عصر
ممنون خوب شد یکی جواب داد حداقل
من این چیزیی که شما می گید رو بلد نیستم البته پیش دکمه اجرا (همون فلش سبز رنگ ) یک کمبو باکس هست که به طور معمولی روی Debug هستش وقتی اونو روی Release می گذارم برنامه خوب اجرا میشه
دوست عزیز می تونی بیشتر توضیح بدی در این مورد که گفتی

system32
شنبه 16 بهمن 1389, 23:55 عصر
سلام دوست عزیز:
Build Menu > Rebuild

andaron
یک شنبه 17 بهمن 1389, 08:18 صبح
امتحان کردن نشد
یکی از مشکلاتش اینه که
من یک کلاس درست کردم و و یکی از متد های کلاس select هستش وقتی روی باتن روی فرم اصلی کلیک می کنم تا فرم حاوی دیتا گرید ویو بالا بیاره ارور میده کیگه دستور sql که نوشتید اشتباه هستش و من وقتی اونو تصحیحمی کنم باز همون مشکل وارور رو نشون میده حتی موقعی که به کل دستور select راپاک می کنم باز همون مشکل اول رو نشون میده یعنی کلا زده به سیم آخر و در هر صورت فقط هرکاری بکنی فقط همون مشکل رو نشون میده

multiman
یک شنبه 17 بهمن 1389, 16:08 عصر
میشه error و کدی که نوشتی رو بذاری تا بهتر کمکت کنیم.