PDA

View Full Version : سوال: نحوه كرده share كردن اطلاعات و دسترسي به آن توسط كامپيوتر ديگر از طريق خط تلفن ؟

mohammadsaleh
شنبه 16 بهمن 1389, 10:46 صبح
با سلام و تبريك فرارسيدن ماه ربيع الاول ماه شادي و سرور

براي دسترسي به اطلاعات جدول در يك كامپيوتر از راه دور در قسمت connection يك incoming ايجاد كرده ام كه داري يوزر و پسورد مي باشد . در كامپيوتر ديگر نيز يك connection ديال آپ ساخته ام . بعد از گرفتن شماره تلفن كامپيوتر مقصد و اتصال به آن پوشه اي را كه به اشتراك گذاشته ام را نمي توانم ببينم . البته در جايي ديدم كه نوشته بود براي ديدن اطلاعات به اشتراك گذاشته شده بايد در قسمت run نام كامپيوتر مقصد را بنويسيد مثلا:
data\server\\
البته بنده اينكار را انجام دادم ولي نتوانستم اطلاعات را ببينم. راهنمايي دوستاني كه موفق به دسترسي به اطلاعات از طريق خطوط تلفن شده اند براي اينجانب راهگشا خواهد بود
در ضمن بنده با راهنمايي لينك زير اين كار را انجام دادم.

http://www.aryapdf.com/forum/f19/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%AF%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86-2148/

mohammadsaleh
یک شنبه 17 بهمن 1389, 07:36 صبح
با توجه به نياز مبرم به حل اين مشكل منتظر مساعدت و راهنمايي دوستان محترم به ويژه اساتيدي كه در اين زمينه فعاليت داشته اند مي باشم

RESMAILY
یک شنبه 17 بهمن 1389, 09:11 صبح
به نام خدا
با سلام از نرم افزار pcAnywhere12 استفاده كنيد. هم تلفني هم اينترنتي و غيره مي توانيد كارتان را انجام دهيد. زيپ شده اشت حدو 20 مگابايت است و ظاهرا نمي شود برايتان بگذارم. ولي كرك شده آن به وفور در اينترنت يافت مي شود.
من راهنمايش را برايتان مي گذارم. شايد به درد خورد.

mohammadsaleh
دوشنبه 18 بهمن 1389, 07:59 صبح
سلام دوست عزيز < با تشكر از پاسخ شما
مي خواستم بدانم با روشي كه خودم اتخاذ كردم آيا به نتيجه نمي رسم ؟
و اينكه زحمتي كه كشيديد در مورد راهنما و ضميمه فرموديد ظاهرا سه پارت آن باهم فرقي ندارند
در هر صورت از راهنمايي شما متشكر م . و حال بايد دست به كار شوم تا انشا.. مشكل را حل كنم.

من علمني حرفا فقد صيرني عبدا. امام علي
هر كس حرفي به من بياموزد من را بنده خود ساخته است .