PDA

View Full Version : گفتگو: بازخوانی فایل های جداول فاکس پرو با دات نت

M.YasPro
شنبه 16 بهمن 1389, 12:14 عصر
سلام
بنده می خوام از اطلاعات یه نرم افزار نوشته شده با foxPro تو یه پلت فرم دیگه(دات نت) استفاده کنم . یعنی به زبان ساده باید فایلهای جداول این دیتابیس رو باز کنم و اطلاعات اون رو توی یه دیتابیس دیگه ( از یه نوع دیگه مثلا SQLServer ) درج کنم .
چه جوری می تونم این کار رو انجام بدم با در نظر گرفتن این که هر زمان که خواستم بتونم اطلاعات رو بروز رسانی کنم . یعنی بتونم بفهمم که چه تغییری تو دیتابیس A رخ داده که بتونم همون رو تو دیتابیس B اعمال کنم .

ممنون از توجهتون

binyaz2003
شنبه 16 بهمن 1389, 14:51 عصر
شما ميتوانيد از VFPODBC (http://msdn.microsoft.com/en-us/vfoxpro/bb190233) يا VDPOLEDB (http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=e1a87d8f-2d58-491f-a0fa-95a3289c5fd4) استفاده کنيد.

M.YasPro
شنبه 16 بهمن 1389, 16:53 عصر
ممنون از جواب
من تو سایت مایکروسافت نمیتنوم برم ، آنتی ویروسم این سایت رو بلاک کرده و ....
حالا میشه یه توضیح در مورد این دوتا فایل بدید تا من ببینم که چقدر به من کمک می کنه ؟
این فایل یه چیزی مثل SMO برای sqlServer هست ؟
باهاش میشه کاملا مدیریت کرد دیتابیس های فاکس رو ؟ بک آپ ؟ ... ؟

M.YasPro
یک شنبه 17 بهمن 1389, 08:18 صبح
کسی نظری نداره ؟

k1csharpdeveloper
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 16:30 عصر
سلام
بنده می خوام از اطلاعات یه نرم افزار نوشته شده با foxPro تو یه پلت فرم دیگه(دات نت) استفاده کنم . یعنی به زبان ساده باید فایلهای جداول این دیتابیس رو باز کنم و اطلاعات اون رو توی یه دیتابیس دیگه ( از یه نوع دیگه مثلا SQLServer ) درج کنم .
چه جوری می تونم این کار رو انجام بدم با در نظر گرفتن این که هر زمان که خواستم بتونم اطلاعات رو بروز رسانی کنم . یعنی بتونم بفهمم که چه تغییری تو دیتابیس A رخ داده که بتونم همون رو تو دیتابیس B اعمال کنم .

ممنون از توجهتون

سلام

ممنون از توجهتون

سلام من هم همین مشکل رو داشتم الان توسط یک convertor دارم جداول دیتابیس foxرو به sql تبدیل میکنم فقط مشکل اینجاست که اطلاعات بکاپ گرفته شده از فاکس .mz هستند و من نمیدونم چطور این اطلاعات که اطلاعات یک بیمارستان هست رو به sql ببرم وسپس توی c# استفاده کنم شما میتونید کمک کنید

binyaz2003
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 19:43 عصر
يک سئوال رو در چندجا مطرح نکنيد در صورت ادامه حذف خواهد شد.