PDA

View Full Version : سوال: دو سوال از Install Shield

Javad_raouf
شنبه 16 بهمن 1389, 17:24 عصر
سلام
اول بگم لطف کنید و حرف سرچ رو نزنید چون من کلا با سرچ اینجا مشکل دارم یک کلمه رو سرچ می کنم صفحات و تاپیک هایی رو میاره که بیشترشون اصلا اون کلمه توش نیست:متعجب:

اما سوالات:
1.یک فایل دارم که نامش فارسیه مثلا اسم فایلم هست:

رضا.pdf
وقتی این فایل رو به در Install Shield توی قسمت Application Files اضافه می کنم و Build می کنم ارور میده
می خواستم ببینم چطوری میشه یک فایل که نام فارسی داره رو اضافه کرد؟؟؟؟؟؟

2.فایلها رو که به قسمت Application Files اضافه می کنم و ستاپ رو می سازم وقتی برنامه رو جایی نصب می کنم اگر هر کدوم از فایل ها پاک شوند Install Shield نمی گذارد برنامه اجرا شود حتی اگر فایل مهمی نباشد پیغام می دهد که برنامه ناقص است و باید سی دی نصب برنامه را دوباره بگذاریم می خواستم ببینم آیا راهی هست که به Install Shield بگیم به تو هیچ ربطی نداره؟؟:لبخند:
یعنی اگر یک فایلی پاک شد بازم برنامه اجرا شود:عصبانی++:

Javad_raouf
شنبه 23 بهمن 1389, 11:45 صبح
سلام یک با مرام پیدا نمیشه جواب ما رو بده؟
نمی دونم علت پاسخ ندادن اینه که سوالم خیلی تکراری و ساده است یا اینکه هیچکس بلد نیست؟؟؟؟؟؟

zrahimic
یک شنبه 24 بهمن 1389, 12:16 عصر
برای جواب سوال دوم تون بهتره فقط فایل Exe رو به اینستال شیلد بدید و اجازه بدید فایلهای وابسته رو خودش موقع build کردن پیدا کنه.

Javad_raouf
یک شنبه 24 بهمن 1389, 19:27 عصر
برای جواب سوال دوم تون بهتره فقط فایل Exe رو به اینستال شیلد بدید و اجازه بدید فایلهای وابسته رو خودش موقع build کردن پیدا کنه.
آخه مشکل اینجاست که من می خوام یک فایل غیر وابسته هم به فایلهام اضافه کنم
و اتفاقا مشکلم همینجاست که دوست دارم این فایل چون غیر وابسته است وقتی پاک شد اینستال شیلد کاری به کارش نداشته باشه