PDA

View Full Version : سوال: لطفا هاست و دامنه رایگان به من معرفی کنید .

mirahsani
یک شنبه 17 بهمن 1389, 21:49 عصر
سلام عزیزان
من یه سایت ساختم. لوکال تو visual studio 2010 جواب میده.
حالا می خوام آپش کنم و واقعی امتحانش کنم ولی تاحالا این کارو نکردم.
هاست و دامنه رایگان چیزی به ذهنتون میرسه؟
بعد من بلد نیستم آپ کنم. یعنی تاحالا نکردم. سخته؟

Javad_Darvish_Amiry
یک شنبه 17 بهمن 1389, 22:29 عصر
سلام خسته نباشید. فعلا somee.com برای هاستینگ رایگان دات نت بیشتر تو بورسه. نه کار سختی نیست. همه فایل ها رو تو ریشه هاستت آپلود میکنید. تموم میشه. اگه دیتابیس دارید باید دی بی رو روی سرور پیاده کنید و کانکشن استرینگ رو هم تنظیم کنید. موفق باشید.

mirahsani
یک شنبه 17 بهمن 1389, 22:54 عصر
مرسی دوستم.
دامنه چی؟
رایگانش هست؟

Javad_Darvish_Amiry
یک شنبه 17 بهمن 1389, 23:41 عصر
دامنه هم هست. مثل پسوند tk که چند سال پیش رایگان بود. فکر کنم الانم هست. ولی خوب همون somee هم بد نیست. برای آزمایش مگه نمیخواید؟ دامنه تون میشه: yourname.somee.com بد نیست خوبه. بالا نگفتم؛ گفتم شاید خوشتون نیاد دخالت کنم. اما پیشنهاد من اینه که یه هاست و دامین برای خودتون بخرید. با حدود سی چهل تومن میتونید یه هاست و دامین خوب برای یه ساب بخرید. در ضمن دستتون هم کاملا بازه. تو هاستینگ های رایگان معمولا خیلی قدرت مانور ندارید. من خودمم هنوز یه هاست و دامنه برای امتحان و آزمایش دارم. ارزشش رو داره. به هر حال دارید سرمایه گذاری میکنید و هاستینگتون یه سال مال خودتونه. (البته امیدوارم نرنجید). از پویاسازان بگیرید خیلی خوبه. برای آزمایش کاملا مناسبه. هم ارزونه هم امکاناتش زیاده. (برای کارای تجاری پینهاد نمیکنما؛ نری بگیری بد در بیاد بگی تو گفتی:چشمک:). موفق باشید.

Masoome_das
دوشنبه 18 بهمن 1389, 10:26 صبح
فعلا somee.com برای هاستینگ رایگان دات نت بیشتر تو بورسه

من یک هاست و دامنه در این سایت گرفتم ولی وقتی می خوام سایتم را Publish کنم یک خطا می دهد که این هاست FrontPage ندارد به نظر شما باید در سایت خودم دستکاری انجام بدهم یا به هر حال برای آپلود فایل های Asp.net وجود FrontPage ضروری است.
به نظر شما ازانترین هاستی که می شه تهیه کرد چه طوریه . چون من برنامه نویسان بی کار و بی درآمد هستم سایت می سازیم در کامپیوترم بایگانی می کنم. :گریه:

Javad_Darvish_Amiry
دوشنبه 18 بهمن 1389, 16:29 عصر
سلام خسته نباشید. عرض کردم خدمتتون. فعلا برای تست و امتحان میشه از سرور پویاسازان استفاده کرد. ردکام هم خوبه ولی یه خورده از پویاسازان گرونتره. باز باید بگردید شاید سرورهای ارزونتر هم باشن. یه دامنه دات کام الان بسته به شرکت بین ۱۲ تا ۱۵ تومنه. آی آر هم که ۴ ۵ تومنه. هاستینگ هم از حدود ۱۶ تومن سرورهای ویندوز هستن که دیتابیس و دات نت ۳.۵ و ۴ و MVC و همه چی دارن. البته این قیمت ها باز عرض میکنم برای کارای تجاری مناسب نیست (هر چند خیلی ها استفاده میکنند - خود من هم اوایل استفاده میکردم که بعدا فهمیدم خوب نیست) ولی برای تست خوبن. موفق باشید.