PDA

View Full Version : سوال: اسم یوزر با دیتای اضافه شده تو یه رکورد ثبت نمیشه

qhoqnose
دوشنبه 18 بهمن 1389, 09:31 صبح
سلام خدمت همه استادان
من دارم یه دیتا بیس درست مکنم که تو شبکه lan بین چند کاربر مشترک هستش و یه قطعه کد هم تو رویدادها فرم اون نوشتم که وقتی هر کاربر اطلاعاتی رو وارد میکنه اسم یوزر اون کاربر رو تو همون ردیفی که اطلاعاتشو وارد میکنه ثبت کنه
ولی مشکل اینه که بعد از این که دیتارو وارد کردیم تو جدولها دیتابیس ، یوزر رو تو یه ردیف ثبت میکنه و باقی اطلاعاتی رو که ما اضافه میکنیم تو ردیف بعدی او میزاره
اگه میشه راهنمائی کنید که من این کد رو باید تو کدوم رویداد فرم بزارم که هم اسم یوزر رو و هم دیتایی رو که وارد کردیم تو یه ردیف ثبت کنه
ممنون از راهنمائیتون
فایل ضمیمه هم میخواستم بزارم ولی نمیدونم چرا اپلود نشد حجم فایل 3MB بود

stabesh
دوشنبه 18 بهمن 1389, 12:44 عصر
با سلام
شما حتما هر دو رو insert میکنید یک راه راهت به نظر من اینه که یک textbox بذارید توی فرم و باندش کنید به فیلد اسم کاربر ولی visible = no باشه
در رویداد before update یا before insert فرم اسم کاربر رو بریزید توی textbox دیگه مشکلی هم پیش نمیاد خود اکسس بقیه کارا رو انجام میده

qhoqnose
دوشنبه 18 بهمن 1389, 14:31 عصر
ممنون از راهنماییتون
من یه فایل پیوست براتون گذاشتم ، اگه میشه اینو هم چک کنید ببینید که کجا اشتباه کردم
من تو قسمت فرم فقط دیتارو تو جدول Travel اضافه میکنم ولی همونطوری که گفتم اطلاعات ثبت میشه ، لطفا جدول travel رو بعد از اینکه اطلاعات وارد کردید ببینید تا منظورمو بگیرید

66058

stabesh
دوشنبه 18 بهمن 1389, 15:38 عصر
شرمنده اگه میشه فایلتون رو به فرمت 2003 بذارید
:لبخندساده:

qhoqnose
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 09:05 صبح
سلام
همون فایل رو دوباره براتون گذاشتم
مرسی
66115

stabesh