PDA

View Full Version : فعالسازی نرم افزار Codejock suite و نحوه رجیستر کردن آن روی سیستم کاربر!

irprogramming
دوشنبه 18 بهمن 1389, 17:12 عصر
دوستان عزیز
1- من تو فروم خیلی گشتم پیدا نکردم این نرم افزار codejock suite رو چطوری فعال کنم میخوام با command designer کار کنم ؟
2- سوال بعدی من اینه که این شبه ایجاد شده که من فرمی رو که با codejock طراحی میکنم از کار یک فایل setup میسازم بعد روی سیستم کاربر نصب می کنم حالا این سوال برای من پیش آمده که آیا دوباره برنامه برای اسکین طراحی شده اش روی سیستم کاربر دوباره از کاربر درخواست میکنه که باید رجیستر بشه ؟ اگر این مشکل پیش اومد چطوری برای کاربر جین نصب برنامه اسکین رو فعال کنیم ؟

مدیران و اساتید عزیز از نظراتتون ممنون میشم کمکم کنید درضمن اگر عنوان تاپیک بد بود حذف نکنیدش اخصار بدید عنوان رو عوش میکنم بازم از همه تون ممنونم . :چشمک:

IranVB
دوشنبه 18 بهمن 1389, 17:40 عصر
به اینجا به سری بزنین:
http://barnamenevis.org/showthread.php?211349-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-codeJock

محسن واژدی
دوشنبه 18 بهمن 1389, 18:13 عصر
سلام،
1- دوست عزیز ارائه کرک خلاف قوانین انجمن هست، در صورت لزوم پیام خصوصی بدین تا براتون ارسال کنم

2- اما در مورد سوال دومتون باید بگم در صورتیکه فایل اکتیو ایکس اون ریجستر بشه کافیه و دیگه درخواست ریجستر تکرار نمیشه

موفق باشید