PDA

View Full Version : مبتدی: جابجایی محل کنترلها پس از تغییر مسترپیج

mostafa272
دوشنبه 18 بهمن 1389, 18:41 عصر
با سلام

تو سایتی که دارم طراحی می کنم از دو مسترپیج استفاده می کنم .صفحات دیگه که از این دو مسترپیج استفاده
می کنند در ابتدا که هنوز کوکی ایجاد نشده(از مسترپیج اولی استفاده میکند)طراحی و محل کنترل ها درست هستند اما بعد از تغییر مسترپیج محتویات صفحه(که همون محتویات Content place holder هستند)جابه جا می شوند.برای حل این مشکل باید چه کار کرد؟

با تشکر

mostafa272
سه شنبه 19 بهمن 1389, 10:15 صبح
خواهشا راهنمایی کنید.یعنی برای هیچ کس همچین مشکلی پیش نیومده؟؟!!!

mehrdad85
سه شنبه 19 بهمن 1389, 10:28 صبح
میشه واضح تر توضیح بدی؟
منظورت اینه که master page که طراحی کرده بودی بعد از مدتی حالا به دلایلی دیگه مثل قبل نیست و تغییر کرده؟

reza4359
سه شنبه 19 بهمن 1389, 11:07 صبح
اگه اشتباه نکنم شما مشکل طراحی قالب دارید و باید با css مشکلتون رو حل کنید چون صفحاتی که از master page ارث بری میکنند اگه قالب masterpage درست و تنظیم شده باشه ثابت هستند و نباید تغییر کنند و شما باید اول با css و div قالبتون رو پارتیشن بندی کنید و قالب masterpage رو درست تنظیم کنید

mostafa272
سه شنبه 19 بهمن 1389, 11:40 صبح
من یه صفحه دارم مثلا به اسم home که به طور پیش فرض از مسترپیج1 استفاده می کنه وقتی یه کاربری وارد سایت بشه صفحه home باید از مسترپیج2 استفاده کنه!محتویات content place holder وقتی از مسترپیج1 استفاده میشه درسته جاش!ولی وقتی این صفحه مسترپیجش عوض میشه(میشه مسترپیج2)محتویات Content place holder صفحه جاش عوض میشه!(که نباید بشه)
دو مسترپیج اندازه تگ هاو div هاشون مثل هم هستش!

mostafa272
شنبه 23 بهمن 1389, 12:28 عصر
فک میکنم مشکل از اینجاست که خاصیت پوزیشن کنترل ها absolute هستش!اما وقتی اونا رو جا به جا می کنم و بعد fix میکنم دوباره جاشون عوض میشه!
باید چی کارکنم؟