PDA

View Full Version : ارسال رشته مانند کیبورد مجازی بدون قابلیت جاسوسی

modirmasool
دوشنبه 18 بهمن 1389, 21:13 عصر
دوستان سلام خسته نباشین
آیا امکانش هست که رشته ای رو طوری به برنامه ای پاس بدیم بدون این که امکان ردیابیش باشه؟ به عنوان مثال کیبورد مجازی ویندوز، توسط کی لاگرها نمیتونه ثبت بشه. آیا sendkeys میتونه دستور مطمئنی باشه؟

محسن واژدی
سه شنبه 19 بهمن 1389, 01:02 صبح
سلام علیکم،
sendkeys دستور فشار دادن یک یا چند کلید صفحه کلید را به ویندوز ارسال میکند انگار که کلید صفحه را فشار داده اید با این تفاوت که فشار دادن کلید با دستور صورت میگیرد تا با فشار دادن فیزیکی کلیدهای صفحه کلید، که در این حالت کلیدهای ارسالی توسط sendkeysنیز توسط keyloggerها ثبت میشه.
البته برای اطمینان بیشتر این دستور رو با برنامه PerfectKeylogger هم تست کردم که جواب مثبت بود.

موفق باشید

modirmasool
سه شنبه 19 بهمن 1389, 01:05 صبح
سلام علیکم،
sendkeys دستور فشار دادن یک یا چند کلید صفحه کلید را به ویندوز ارسال میکند انگار که کلید صفحه را فشار داده اید با این تفاوت که فشار دادن کلید با دستور صورت میگیرد تا با فشار دادن فیزیکی کلیدهای صفحه کلید، که در این حالت کلیدهای ارسالی توسط sendkeysنیز توسط keyloggerها ثبت میشه.
البته برای اطمینان بیشتر این دستور رو با برنامه PerfectKeylogger هم تست کردم که جواب مثبت بود.

موفق باشید

ممنون. اگه دقت کرده باشین کیبورد مجازی ویندوز رو حداقل کیلاگرهایی که من دیدم، نمیتونن ثبت کنن. اگه راهی باشه مثل اون برنامه رو طراحی کنیم، خیلی خوب میشه.

محسن واژدی
سه شنبه 19 بهمن 1389, 01:45 صبح
اگه دقت کرده باشین کیبورد مجازی ویندوز رو حداقل کیلاگرهایی که من دیدم، نمیتونن ثبت کنن. اگه راهی باشه مثل اون برنامه رو طراحی کنیم، خیلی خوب میشه.

متاسفانه برنامه های keyloggerیی وجود دارند که حتی keyboard مجازی ویندوز هم از دستشون در امان نیست نمونش همین PerfectKeyloggerکه بازم کلید های فشار داده شده توسط صفحه کلید مجازی ویندوز رو ثبت میکرد تنها ابزاری که دیدم keylogger نتونست کلید های فشرده شده اونو ضبط کنه، صفحه کلید مجازی آنتی ویروس کاسپراسکای بود

یا علی

pcdownload.bloghaa.com
سه شنبه 19 بهمن 1389, 01:56 صبح
یه توضیح کوچولو در این مورد بدم کدنویسی با خودتون.
اول از همه برنامه شما به وسیله یک تایمر باید هندل شی را که انتخاب شده را در یک متغر نگه دارد و زمانی که برنامه شما یعنی همون کیبورد مجازی فوکوس را در اختیار
گرفت این تایمر غیر فعال شود یعنی باید کاری کنید که برنامه شما هندل شی ای را که قبل از فوکوس شدن برنامه شما انتخاب شده در یک متغیر داشته باشد.
وقتی هندل را داشتید دیگر تمام است به وسیله تابع sendmessage متن را به آن شی ارسال میکنید.
ساخت چنین برنامه ای کار سختی نیست.:چشمک:

modirmasool
سه شنبه 19 بهمن 1389, 09:22 صبح
یه توضیح کوچولو در این مورد بدم کدنویسی با خودتون.
اول از همه برنامه شما به وسیله یک تایمر باید هندل شی را که انتخاب شده را در یک متغر نگه دارد و زمانی که برنامه شما یعنی همون کیبورد مجازی فوکوس را در اختیار
گرفت این تایمر غیر فعال شود یعنی باید کاری کنید که برنامه شما هندل شی ای را که قبل از فوکوس شدن برنامه شما انتخاب شده در یک متغیر داشته باشد.
وقتی هندل را داشتید دیگر تمام است به وسیله تابع sendmessage متن را به آن شی ارسال میکنید.
ساخت چنین برنامه ای کار سختی نیست.:چشمک:

ممنون
sendmessage مطمئن هست؟

pcdownload.bloghaa.com
سه شنبه 19 بهمن 1389, 21:12 عصر
بله فعلا مطمئن هست.